4 liga zakończona

Utworzono: niedziela, 05 luty 2017

Dziś zakończyły się rozgrywki IV Ligi Legnicko-Jeleniogórskiej 2016/17. W Żarowie Goniec III Żarów podejmował Miedź II Legnica i ostatecznie dwukrotnie przegrał, natomiast Goniec II Żarów w Jeleniej Górze spotkał się z miejscową Jelonką II i pierwszy mecz zremisował a drugi wygrał. Rozgrywki kończymy na 3 i 6 miejscu w tabeli IV ligi. Dwoje naszych zawodników podwyższyło swoje kategorie szachowe: Przemysław Borowski zdobył drugą normę na I kat. szachową, a Kamil Krzyżanowski zdobył II kat. szachową. Gratulujemy naszym zawodnikom!!!

9 runda
Goniec III Żarów - Miedź II Legnica 1-4
Jelonka II Jelenia Góra - Goniec II Żarów 2,5-2,5
10 runda
Miedź II Legnica - Goniec III Żarów 5-0
Goniec II Żarów - Jelonka II Jelenia Góra 4-1

Serwis rozgrywek