Sezon 2022/23 – Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska – Liga Dolnośląska
Tabela końcowa:
M-ce | Nazwa drużyny | Duże punkty | S.B.C | Pkt. |
---|---|---|---|---|
1 | KSz Polonia Wrocław | 17.0 | 296.00 | 34.0 |
2 | Biały Król Wisznia Mała | 16.0 | 253.50 | 28.5 |
3 | UKS El-Tur SP3 Bogatynia | 11.0 | 236.00 | 27.5 |
4 | KSz Miedź Legnica | 11.0 | 206.50 | 27.0 |
5 | UKS Pogoń Oleśnica | 10.0 | 175.00 | 24.5 |
6 | MGKLS Parnas Oława | 10.0 | 129.50 | 20.0 |
7 | GLKS Goniec Żarów | 9.0 | 194.00 | 24.0 |
8 | UKS GIECEK Radków | 8.0 | 148.50 | 20.5 |
9 | Hetman Wałbrzych | 8.0 | 139.00 | 18.0 |
10 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 8.0 | 137.00 | 19.5 |
11 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 8.0 | 135.00 | 19.0 |
12 | WKSz HETMAN Wrocław | 7.0 | 97.50 | 17.0 |
13 | „Kudowianka” Kudowa Zdrój | 6.0 | 124.00 | 18.0 |
14 | KS AZS Wratislavia | 6.0 | 116.00 | 17.0 |
15 | UKS Skoczek Milicz | 4.0 | 96.00 | 16.5 |
16 | Friends Chess Club | 3.0 | 103.00 | 15.0 |
Wyniki poszczególnych rund:
I runda – Żarów, 23.10.2022
GLKS Goniec Żarów – UKS Pogoń Oleśnica 3 – 2
Daniel Damian – Grzesik Norbert 1-0
Reichel Łukasz – Żerebiec Maurycy ½ – ½
Borowski Przemysław – Paprocki Artur ½ – ½
Dołharz Jakub – Sitek Paweł 1-0
Michalska Anna-Maria – Woźnica Alicja 0-1
II runda – Wrocław, 20.11.2022
UKS El-Tur SP3 Bogatynia – GLKS Goniec Żarów 2,5 – 2,5
Jankowiak Tomasz – Stankiewicz Paweł ½ – ½
Jankowiak Piotr – Reichel Łukasz ½ – ½
Statucki Maciej – Borowski Przemysław 0-1
Domusa Mateusz – Mozol Dawid 1-0
Pietryk Joanna – Michalska Anna-Maria ½ – ½
III runda – Żarów, 18.12.2022
GLKS Goniec Żarów – Hetman Wałbrzych 1 – 4
Daniel Damian – Lambrecht Tomasz ½ – ½
brak zawodnika – Smukowski Bartosz – / +
brak zawodnika – Wilk Aleksander – / +
Zieliński Zbigniew – Biały Borys ½ – ½
Michalska Anna-Maria – Ścisła Oliwia 0-1
IV runda – Ścinawka Średnia, 8.01.2023
UKS GIECEK Radków – GLKS Goniec Żarów 2,5 – 2,5
Łaszewicz Paweł – Daniel Damian ½ – ½
Szydełko Michał – Stankiewicz Paweł 0-1
Sypień Natan – Borowski Przemysław 1-0
Szydełko Kazimierz – Szmyd Marek ½ – ½
Rybka Tatiana – Michalska Anna-Maria ½ – ½
V runda – Legnica, 22.01.2023
KSz Miedź Legnica – GLKS Goniec Żarów 1 – 4
Kołodziejski Piotr – Daniel Damian ½ – ½
Komendecki Antoni – Stankiewicz Paweł 0-1
Lasok Marek – Reichel Łukasz ½ – ½
Kawulski-Chodkiewicz Alexander – Szmyd Marek 0-1
Szachniewicz Weronika – Michalska Anna-Maria 0-1
VI runda – Żarów, 5.02.2023
GLKS Goniec Żarów – MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2-3
Daniel Damian 0 – 1 Bednarczyk Mateusz 0-1
Stankiewicz Paweł -Gibała Adam ½ – ½
Borowski Przemysław – Ślęczka Krzysztof ½ – ½
Zieliński Zbigniew – Kebel Bartosz 0-1
Michalska Anna-Maria – Kulczycka Zofia 1-0
VII runda – Żarów, 5.03.2023
GLKS Goniec Żarów – WKSz HETMAN Wrocław 5-0 v.o. drużyna nie przyjechała na mecz
Daniel Damian + / –
Stankiewicz, Paweł + / –
Reichel Łukasz + / –
Borowski Przemysław + / –
Czaplewska Klara + / –
VIII runda – , 1.04.2023
KSz Polonia Wrocław – GLKS Goniec Żarów 4,5-0,5
Tazbir Marcin – Daniel Damian 1-0
Stachowiak Kamil – Stankiewicz Paweł ½ – ½
Dobrowolski Piotr – Reichel Łukasz 1-0
Luberański Jakub – Borowski Przemysław 1-0
Dmochowska Agnieszka – Czaplewska Klara 1-0
IX runda – , 2.04.2023
GLKS Goniec Żarów – Biały Król Wisznia Mała 2,5 – 2,5
Daniel Damian – Skawiński Arkadiusz ½ – ½
Stankiewicz Paweł – Butkiewicz Łukasz ½ – ½
Reichel Łukasz – Mondrzycki Bartłomiej 0-1
Borowski Przemysław – Pietraszko Jakub 1-0
Czaplewska Klara – Zdziarska-Zaręba Lidia ½ – ½