Sezon 1999/2000 – Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego Seniorów
Tabela końcowa po 7 rundach – system szwajcarski
M-ce | Drużyna | Pkt. | Liczba zw |
1 | KSz Sudety Kłodzko | 33 | 18 |
2 | LTSz Proskór Legnica | 28 | 16 |
3 | AZS Politechnika Wrocław | 25 | 10 |
4 | MKS MDK Śródmieście II Wrocław | 23,5 | 14 |
5 | KKS Polonia II Wrocław | 23 | 13 |
6 | MKS Pogoń Oleśnica | 22 | 11 |
7 | UKS Debiut Przedwojów | 22 | 8 |
8 | ASSz Miedź II Legnica | 21,5 | 11 |
9 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 21 | 13 |
10 | LZS TOK Trzebnica | 21 | 8 |
11 | SOK Zebra Jaworzyna Śląska | 20 | 9 |
12 | TKKF Energetyk Wałbrzych | 20 | 9 |
13 | KS Polar Wrocław | 20 | 7 |
14 | KSz Caissa Zloty Stok | 19,5 | 12 |
15 | KS Wielka Pieniawa Polanica-Zdrój | 19,5 | 6 |
16 | KSz Debiut Wrocław | 18 | 10 |
17 | AZS Uniwersytet Wrocław | 17 | 9 |
18 | LZS Goniec Żarów | 16,5 | 6 |
19 | MDK Fabryczna Wrocław | 15 | 7 |
20 | KSz Centrum Syców | 14,5 | 3 |
Wyniki poszczególnych rund:
I runda – Oleśnica, 31.10.1999
MKS Pogoń Oleśnica – LZS Goniec Żarów 3,5-2,5
Skubis Feliks (1800) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Niczypor Mieczysław (2000) – Stec Czesław (1800) ½ – ½
Hałapacz Arkadiusz (1800) – Paradowski Paweł (1800) 0-1
Serafin Jan (1800) – Szkut Piotr (1000) 0-1
Dziemieszonek Mateusz (1800) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Gruz Ewa (1600) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
II runda – Jaworzyna Śląska, 14.11.1999
SOK Zebra Jaworzyna Śląska [2.5] – LZS Goniec Żarów [2.5] 1,5-4,5
Niewiadomski Jarosław (1800) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Dudek Romuald (1800) – Stec Czesław (1800) ½ – ½
Kiliański Janusz (1800) – Paradowski Paweł (1800) 0-1
Kaliś Jan (1800) – Szkut Piotr (1000) 0-1
Gabrysiak Marian (1800) – Zdanowski Adrian (1600) 0-1
Kalista Agnieszka (1600) – Bieszczad Magdalena (1600) 0-1
III runda – Żarów, 28.11.1999
LZS Goniec Żarów [7.0] – KKS Polonia II Wrocław [7.5] 1-5
Paradowski Stefan (1800) – Pankiewicz Tomasz (2185) 0-1
Stec Czesław (1800) – Siwik Rafał (1800) 0-1
Paradowski Paweł (1800) – Grzywak Zbigniew (2000) 1-0
Szkut Piotr (1000) – Mamczar Michał (2000) 0-1
Bieszczad Michał (1600) – Ulanicka Aleksandra 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) – Nowak Danuta (1800) 0-1
IV runda – Żarów, 12.12.1999
LZS Goniec Żarów [8.0] – KSz Debiut Wrocław [8.0] 5-1
Paradowski Stefan (1800) – Bohdanowicz Tomasz (1800) 1-0
Paradowski Paweł (1800) – Terlecki Andrzej (1800) ½ – ½
Szkut Piotr (1000) – Hałas Marek (1800) ½ – ½
Zdanowski Adrian (1600) – Hodowany Wojciech (1800) 1-0
Kipczak Jan (1800) – Kulpa Aleksander (160) 1-0
Bieszczad Magdalena (1600) – Kozieł Elżbieta (1400) 1-0
V runda – Wrocław, 30.01.2000
AZS Politechnika Wrocław [15.0] – LZS Gonie Żarów [13.0] 5,5-0,5
Klukiewicz Piotr (2125) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Kruszek Piotr (2103) – Stec Czesław (1800) 1-0
Motyl Tomasz (2052) – Paradowski Paweł (1800) 1-0
Knap Jerzy (2000) – Szkut Piotr (1000) ½ – ½
Gromek Wojciech (2034) – Zdanowski Adrian (1600) 1-0
Nowakowska Marta (1900) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
VI runda – Kamienna Góra, 12.03.2000
UKS Debiut Przedwojów [13.5] – LZS Goniec Żarów [13.5] 4,5-1,5
Winter Jacek (2000) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Lipień Wiesław (1800) – Stec Czesław (1800) ½ – ½
Jurkowski Marcin (1800) – Szkut Piotr (1000) 1-0
Arendarczyk Marek (1600) – Kipczak Jan (1800) 1-0
Kmiecik Wojciech (1600) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Kmiecik Emilia (1600) – Bieszczad Magdalena (1600) 0-1
VII runda – Żarów, 26.03.2000
LZS Goniec Żarów [15.0] – KS Wielka Pieniawa Polanica Zdrój [15.0] 1,5-4,5
Paradowski Stefan (1800) – Dzieczkaniec Wiesław (1800) 0-1
Stec Czesław (1800) – Berliński Marek (1600) ½ – ½
Szkut Piotr (1000) – Kaliniak (1400) ½ – ½
Zdanowski Adrian (1600) – Klimowicz Jan (1000) ½ – ½
Bieszczad Michał (1600) – Dudek 0-1
brak przeciwnika – Śpiączka Edyta (1400) – / +
Po rozegraniu 7 kolejek systemem szwajcarskim drużyny rozegrały mecze w parach o poszczególne miejsca
Mecz o 17-20 miejsce – Wrocław, 09.04.2000
MDK Fabryczna Wrocław – LZS Goniec Żarów 4-2
Grunas Andrzej (2003) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Laszczkowski Adam (1800) – Stec Czesław (1800) ½ – ½
Kolasiński Krzysztof (1800) – Szkut Piotr (1000) 1-0
Niemiec Zbigniew (1800) – Zdanowski Adrian (1600) ½ – ½
Świerk Mariusz (1800) – Siemiątkowski Marek (1600) 0-1
Żeberska Marcjanna (1600) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
Mecz o 19-20 miejsce – Żarów, 16.04.2000
LZS Goniec Żarów – AZS Uniwersytet Wrocław 1-5
Paradowski Stefan (1800) – Sadowski Jan (2109) 0-1
Szkut Piotr (1000) – Jarzębowicz Mateusz (2033) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) – Najbar Jerzy (1800) 0-1
Kipczak Jan (1800) – Krukowski Jan (1800) 0-1
Siemiątkowski Marek (1600) – Rawicki Jacek (1800) 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) – Malinow Magdalena (1250) 1-0
Dorobek zawodników:
4 pkt – Bieszczad Magdalena (8 meczy)
3,5 pkt – Paradowski Paweł (5 meczy), Szkut Piotr (9 meczy)
3 pkt – Zdanowski Adrian (6 meczy)
2,5 pkt – Stec Czesław (7 meczy)
1 pkt – Kipczak Jan (3 mecze), Paradowski Stefan (9 meczy), Siemiątkowski Marek (2 mecze)
0 pkt – Bieszczad Michał (4 mecze)