Sezon 2003/04 – III Dolnośląska Liga Seniorów
Tabela końcowa po 11 rundach
M-ce | Drużyna | MP | Pkt. |
1 | KKS Polonia II Wrocław | 19 | 50,0 |
2 | KS AZS Politechnika Wrocław | 19 | 44,5 |
3 | UKS Debiut Przedwojów | 15 | 40,0 |
4 | WKSz Hetman Wrocław | 15 | 39,0 |
5 | SSZ Zebra Jaworzyna Śląska | 14 | 39,0 |
6 | MLKS Zjednoczeni Ścinawka Średnia | 10 | 33,0 |
7 | KSz Polonica Zdrój SSz Wielka Pieniawa | 10 | 31,0 |
8 | MKS Pogoń Oleśnica | 9 | 27,0 |
9 | MKSz Hetman Wałbrzych | 8 | 28,5 |
10 | KSz WOK-En Wałbrzych | 6 | 23,5 |
11 | KSz Caissa Złoty Stok | 4 | 19,5 |
12 | LZS Goniec Żarów | 3 | 21,0 |
Tabela wyników (wg numerów startowych)
Nr | Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Suma |
1. | KKS Polonia Wrocław II | X | 4.5 | 3 | 6 | 3.5 | 6 | 4.5 | 5 | 5.5 | 3.5 | 2.5 | 6 | 50 |
2. | KSz Caissa Złoty Stok | 1.5 | X | 4.5 | 1.5 | 1 | 0.5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3.5 | 19.5 |
3. | MKS Pogoń Oleśnica | 3 | 1.5 | X | 4 | 0.5 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 | 3 | 3 | 27 |
4. | KSz WOK-EN Wałbrzych | 0 | 4.5 | 2 | X | 1 | 2 | 0.5 | 2 | 3.5 | 1.5 | 2.5 | 3 | 23.5 |
5. | UKS Debiut Przedwojów | 2.5 | 5 | 5.5 | 5 | X | 3 | 3.5 | 4 | 3.5 | 2.5 | 1 | 4.5 | 40 |
6. | KS Polanica Zdr Wielka Pieniawa | 0 | 5.5 | 3 | 3 | 3 | X | 4.5 | 1.5 | 1.5 | 3.5 | 2.5 | 3 | 31 |
7. | WKSz Hetman Wrocław | 1.5 | 4 | 3 | 5.5 | 2.5 | 1.5 | X | 4 | 4 | 3.5 | 5 | 4.5 | 39 |
8. | MLKS Zjedn. Ścinawka Średnia | 1 | 5 | 6 | 4 | 2 | 4.5 | 2 | X | 1.5 | 1.5 | 1 | 4.5 | 33 |
9. | MKSz Hetman Wałbrzych | 0.5 | 4 | 2 | 2.5 | 2.5 | 4.5 | 2 | 4.5 | X | 1 | 0.5 | 4.5 | 28.5 |
10. | SSz Zebra Jaworzyna Śląska | 2.5 | 5 | 4 | 4.5 | 3.5 | 2.5 | 2.5 | 4.5 | 5 | X | 0.5 | 4.5 | 39 |
11. | KS AZS Politechnika Wrocław | 3.5 | 5 | 3 | 3.5 | 5 | 3.5 | 1 | 5 | 5.5 | 5.5 | X | 4 | 44.5 |
12. | LZS Goniec Żarów | 0 | 2.5 | 3 | 3 | 1.5 | 3 | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 2 | X | 21 |
Wyniki poszczególnych rund:
I runda 12.10.2003
KKS Polonia Wrocław II – LZS Goniec Żarów 6-0
Grossman Ryszard (2204) – Stec Czesław (1800) 1-0
Perdek Mirosław (2220) – Paradowski Paweł (1800) 1-0
Nowak Ryszard (2191) – Adamek Artur (1800) 1-0
Pankiewicz Tomasz (2190) – Garbacz Marcin (1600) 1-0
Kulon Bogusław (2148) – Kipczak Jan (1800) 1-0
Nawrot Anna (1860) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
II runda 26.10.2003
LZS Goniec Żarów – WKSz Hetman Wrocław 1,5-4,5
Stec Czesław (1800) – Antkowiak Grzegorz (2196) 0-1
Paradowski Paweł – Świerczewski Marek (2214) 0-1
Szkut Piotr (1800) – Wieczorek Lech (2000) ½ – ½
Adamek Artur (1800) – Jarzębowicz Mateusz (2044) 0-1
Garbacz Marcin (1600) – Kozłowski Piotr (2000) ½ – ½
Bieszczad Magdalena (1600) – Szmat Agnieszka (1600) ½ – ½
III runda 9.11.2003
KSz Caissa, Złoty Stok – LZS Goniec Żarów 3,5-2,5
Siembab Bartosz (2127) – Stec Czesław(1800) 1-0
Gałuszka Kamil (2070) – Paradowski Paweł (1800) 1-0
Kupis Andrzej (2083) – Szkut Piotr (1800) ½ – ½
Burczak Bartłomiej (1600) – Paradowski Stefan (1800) 0-1
Flejszerowicz Leopold (1600) – Garbacz Marcin (1600) 0-1
Chiciak Małgorzata (1600) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
IV runda 16.11.2003 (mecz przełożony z 30.11.2003)
LZS Goniec Żarów – MKLS Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1,5-4,5
Paradowski Paweł (1800) – Łaszewicz Paweł (2249) 1-0
Sztut Piotr (1800) – Kruczyński Marek (2055) ½ – ½
Paradowski Stefan (1800) – Szydełko Kazimierz (1993) 0-1
Adamek Artur (1800) – Łasut Łukasz (2005) 0-1
Garbacz Marcin (1600) – Chmielarz Zenon (2121) 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) – Łaszewicz Magdalena (1600) 0-1
V runda 14.12.2003
MKS Pogoń Oleśnica – LZS Goniec Żarów 3-3
Dziemieszonek Mateusz (1800) – Stec Czesław (1800) ½ – ½
Niczypor Mieczysław (2000) – Paradowski Paweł (1800) 0-1
Grzesik Norbert (1800) – Paradowski Stefan (1800) ½ – ½
Kocur Paweł (1800) – Adamek Artur (1800) 0,5-0,5
Łambucki Łukasz (1600) – Garbacz Marcin (1600) ½ – ½
Gruz Ewa (1900) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
VI runda 11.01.2004
LZS Goniec Żarów – MKSz Hetman Wałbrzych 1,5-4,5
Stec Czesław (1800) – Panbukczijan Aris (2101) 0-1
Paradowski Paweł (1800) – Tusk Kazimierz (2046) 0-1
Paradowski Stefan (1800) – Płotka Wojciech (1800) 0-1
Adamek Artur (1800) – Załęski Mirosław (1000) 0-1
Garbacz Marcin (1600) – Rupociński Grzegorz (1800) ½ – ½
Bieszczad Magdalena (1600) – brak przeciwnika + / –
VII runda 18.01.2004 (mecz przełożony na 25.01.2004)
KSz WOK-En Wałbrzych – LZS Goniec Żarów 3-3
Zieliński Zbigniew (2000) – Stec Czesław (1800) ½ – ½
Mikołajczyk Andrzej (1800) – Paradowski Paweł (1800) 1-0
Wójtowicz Stanisław (1800) – Szkut Piotr (1800) 0-1
Jeske Jerzy (1800) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Futyma Ireneusz (1800) – Garbacz Marcin (1600) ½ – ½
Walczak Teresa (1400) – Bieszczad Magdalena (1600) 0-1
VIII runda 15.02.2004
LZS Goniec Żarów – SSZ Zebra Jaworzyna Śląska 1,5-4,5
Stec Czesław (1800) – Stecki Witold (2238) 0-1
Szkut Piotr (1800) – Kowalczuk Wojciech (2207) 0-1
Paradowski Stefan (1800) – Niewiadomski Jarosław (2067) 0-1
Garbacz Marcin (1600) – Owocki Jacek (2053) 0-1
Kipczak Jan (1800) – Gabrysiak Marian (1800) ½ – ½
Bieszczad Magdalena (1600) – Żak Klaudia (1800) 1-0
IX runda 29.02.2004
UKS Debiut Przedwojów – LZS Goniec Żarów 4,5-1,5
Winter Jacek (2077) – Stec Czesław (1800) 1-0
Kmiecik Wojciech (1940) – Paradowski Paweł (1800) ½ – ½
Jurkowski Marcin (2068) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Lipień Wiesław (2029) – Garbacz Marcin (1600) 1-0
Sobota Józef (1800) – Kipczak Jan (1800) 0-1
Kmiecik Emilia (1800) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
X runda 7.03.2004
LZS Goniec Żarów – AZS Politechnika Wrocław 2-4
Paradowski Paweł (1800) – Lercel Michał (2196) 0-1
Szkut Piotr (1800) – Klukiewicz Piotr (2135) 0-1
Adamek Artur (1800) – Ożyhar Marek (2000) 1-0
Garbacz Marcin (1600) – Knap Jerzy (2000) 0-1
Bieszczad Michał (1600) – Bieniek Kazimierz (1800) 1-0
Bieszczad Magdalena (1600) – Nowakowska Marta (1800) 0-1
XI runda 21.03.2004
KSz Wielka Pieniawa Polanica Zdrój – LZS Goniec Żarów 3-3
Drążek Władysław (2099) – Paradowski Paweł (1800) ½ – ½
Dudek Wojciech (1961) – Szkut Piotr (1800) 1-0
Klimowicz Jan (1800) – Paradowski Stefan (1800) ½ – ½
Gadek Michał (1800) – Garbacz Marcin (1600) 0-1
Żak Paweł (1800) – Bieszczad Michał (1600) 0-1
Walas Aleksandra (1600) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
Dorobek zawodników:
Adamek Artur 1.5 pkt (6 partii)
Bieszczad Magdalena 3.5 pkt (11)
Bieszczad Michał 2 pkt (2)
Garbacz Marcin 4 pkt (11)
Kipczak Jan 1.5 pkt (3)
Paradowski Paweł 3 pkt (10)
Paradowski Stefan 2 pkt (8)
Stec Czesław 1 pkt (8)
Szkut Piotr 2.5 pkt (7)