Sezon 2006/07 – Dolnośląska Klasa A Seniorów – Południe
Tabela końcowa po 11 rundach:
M | Drużyna | PKT | Pkt. | |
1 | PWSZ Hetman Wałbrzych | 18.0 | 34.5 | |
2 | Dwie Wieże Dzierżoniów I | 14.0 | 31.5 | |
3 | UKS Piast Bolków | 14.0 | 29.0 | |
4 | GKS Sokół Nowa Ruda | 11.0 | 29.5 | |
5 | UKS Debiut Przedwojów II | 10.0 | 23.0 | |
6 | GLKS Goniec Żarów I | 8.0 | 23.0 | |
7 | Dwie Wieże Dzierżoniów II | 8.0 | 20.0 | |
8 | KSz WOK-EN Wałbrzych II | 5.0 | 17.0 | |
9 | GLKS Goniec Żarów II | 2.0 | 9.0 | |
10 | KSz WOK-EN Wałbrzych III | 0.0 | 8.5 |
Wyniki poszczególnych rund:
I runda – 17 listopada – Żarów
Goniec I Żarów – Goniec II Żarów 4-1
Paradowski Paweł (1800) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Stec Czesław (1800) – Bieszczad Dariusz (1600) ½ – ½
Paradowski Stefan (1800) – Sołek Łukasz (1400) 1-0
Kipczak Jan (1800) – Henik Kazimierz (1600) ½ – ½
Dranka Jowita (1600) – Wilczyńska Beata (1400) 1-0
II runda – 29 października 2006 – Wałbrzych
PWZSz Hetman Wałbrzych- GLKS Goniec Żarów II 4,5-0,5
Tusk Kazimierz (1961) – Bieszczad Michał (1600) ½ – ½
Załęski Mirosław (1800) – Bieszczad Dariusz (1600) 1-0
Daleczko Zbigniew (1886) – Sołek Łukasz (1400) 1-0
Jankowski Franciszek 1800() – Piciński Andrzej (1800) 1-0
Patyk Anna (1777) – Wilczyńska Beata (1400) 1-0
GKS Sokół Nowa Ruda – GLKS Goniec Żarów I 4,5-0,5
Rakowiecki Andrzej (2018) – Stec Czesław (1800) ½ – ½
Słabicki Andrzej (1998) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Chyliński Piotr (1790) – brak przeciwnika + / –
Januszewski Adam (1872) – Kipczak Jan (1800) 1-0
Wolak Dominika (1250) – Dranka Jowita (1600) 1-0
III runda – 29 października 2006 – Wałbrzych
PWSZ Hetman Wałbrzych – Goniec I Żarów 4,5-0,5
Panbukczijak Aris (2060) – Stec Czesław (1800) 1-0
Wójcik Roman (1888) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Załęski Mirosław (1800) – Kipczak Jan (1800) ½ – ½
Janus Mieczysław (2000) – brak przeciwnika + / –
Patyk Anna (1777) – Dranka Jowita (1600) 1-0
Goniec II Żarów – Sokół Nowa Ruda 1,5-3,5
Bieszczad Michał (1800) – Rakowiecki Andrzej (2018) ½ – ½
Bieszczad Dariusz (1600) – Słabicki Andrzej (1998) 0-1
Sołek Łukasz (1600) – Chyliński Piotr (1790) 0-1
Piciński Andrzej (1800) – Januszewski Adam (1872) 0-1
Wilczyńska Beata (1400) – Wolak Dominika (1250) 1-0
IV runda – 19 listopada 2006 – Żarów
GLKS Goniec I Żarów – UKS Piast Bolków 2-3
Paradowski Paweł (1800) – Dudek Dawid (1800) 0-1
Stec Czesław (1800) – Podgajny Tadeusz (2053) 1-0
Paradowski Stefan (1800) – Pawlak Robert (1893) 0-1
Cygan Mirosław (1400) – Podgajny Tomasz (1000) 0-1
Dranka Jowita (1600) – Kania Edyta (1000) 1-0
GLKS Goniec II Żarów – UKS Debiut II Przedwojów 0-5
Bieszczad Michał (1600) – Guziewicz Wojciech (2005) 0-1
Bieszczad Dariusz (1600) – Koszkul Wojciech (1800) 0-1
Henik Kazimierz (1600) – Mucha Tomasz (1800) 0-1
Adamek Artur (1800) – Zielonka Piotr (1600) 0-1
Wilczyńska Beata (1400) – Guziewicz Marta (1600) 0-1
V runda – 19 listopada 2006 – Żarów
Goniec I Żarów – UKS Debiut II Przedwojów 2-3
Paradowski Paweł (1800) – Guziewicz Wojciech (2005) 0-1
Stec Czesław (1800) – Koszkul Wojciech (1800) ½ – ½
Paradowski Stefan (1800) – Mucha Tomasz (1800) 0-1
Cygan Mirosław (1400) – Zielonka Piotr (1600) 0-1
Dranka Jowita (1600) – Guziewicz Marta (1600) ½ – ½
Goniec II Żarów – UKS Piast Bolków 1-4
Bieszczad Michał (1600) – Dudek Dawid (1800) 0-1
Bieszczad Dariusz (1600) – Podgajny Tadeusz (2053) 0-1
brak przeciwnika – Pawlak Robert (1893)- / +
Henik Kazimierz (1600) – Podgajny Tomasz (1000) 1-0
Wilczyńska Beata (1400) – Kania Edyta (1000) 0-1
VI runda – 17 grudnia 2006 – Dzierżoniów
Dwie Wieże I Dzierżoniów – GLKS Goniec I Żarów 4-1
Niewiadomski Jarosław (2069) – Paradowski Paweł (1800) 1-0
Tymcio Leszek (1800) – Stec Czesław (1800) 1-0
Dudek Romuald (1800) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Szczepański Tadeusz (1800) – Cygan Mirosław (1400) 1-0
Imbór Daria (1250) – Dranka Jowita (1600) 0-1
Dwie Wieże II Dzierżoniów – GLKS Goniec II Żarów 4-1
Woszczyński Sławomir (1800) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Kresa Jarosław (1800) – Bieszczad Dariusz (1600) 1-0
Imbór Dariusz (1800) – Sołek Łukasz (1400) 1-0
Gulik Paweł (1800) – brak przeciwnika + / –
Imbór Małgorzata (1000) – Wilczyńska Beata (1400) 0-1
VII runda – 17 grudnia 2006 – Dzierżoniów
Dwie Wieże II Dzierżoniów – Goniec I Żarów 0-5
Woszczyński Sławomir (1800) – Paradowski Paweł (1800) 0-1
Kresa Jarosław (1800) – Stec Czesław (1800) 0-1
Imbór Dariusz (1800) – Paradowski Stefan (1800) 0-1
Gulik Paweł (1800) – Cygan Mirosław (1400) 0-1
Imbór Małgorzata (1000) – Dranka Jowita (1600) 0-1
Dwie Wieże I Dzierżoniów – Goniec II Żarów 5-0
Niewiadomski Jarosław (2069) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Tymcio Leszek (1800) – Bieszczad Dariusz (1600) 1-0
Dudek Romuald (1800) – Sołek Łukasz (1400) 1-0
Szczepański Tadeusz (1800) – brak przeciwnika + / –
Imbór Daria (1250) – Wilczyńska Beata (1400) 1-0
VIII i IX runda – pauza
X runda – 18 luty 2007 – Żarów
Goniec Żarów II – KSz WOK-EN Wałbrzych III 3-2
Michał Bieszczad (1600) – Stanisław Wójtowicz (1800) 0-1
Dariusz Bieszczad (1600) – Jerzy Szczawiński (1000) 0-1
Kazimierz Henik (1600) – Robert Bieliński (1400) 1-0
Artur Adamek (1800) – Arkadiusz Madejski (1000) 1-0
Beata Wilczyńska (1400) – brak przeciwnika + / –
Goniec Żarów I – KSz WOK-EN Wałbrzych II 3,5-1,5
Paweł Paradowski (1800) – Ireneusz Futyma (1800) 1-0
Czesław Stec (1800) – Adam Wymysłowski (1800) ½ – ½
Stefan Paradowski (1800) – Rudolf Biernacki (1600) 1-0
Mirosław Cygan (1400) – Wojciech Skowroński (1400) 0-1
Jowita Dranka (1600) – brak przeciwnika + / –
XI runda – 18 luty 2007 – Żarów
Goniec Żarów II – KSz WOK-EN Wałbrzych II 1-4
Michał Bieszczad (1600) – Ireneusz Futyma (1800) 0-1
Dariusz Bieszczad (1600) – Adam Wymysłowski (1800) 0-1
Kazimierz Henik (1600) – Rudolf Biernacki (1600) 0-1
Artur Adamek (1800) – Wojciech Skowroński (1400) 0-1
Beata Wilczyńska (1400) – brak przeciwnika + / –
Goniec Żarów I – KSz WOK-EN Wałbrzych III 4,5-0,5
Paweł Paradowski (1800) – Stanisław Wójtowicz (1800) 1-0
Czesław Stec (1800) – Jerzy Szczawiński (1000) 1-0
Stefan Paradowski (1800) – Robert Bieliński (1400) ½ – ½
Mirosław Cygan (1400) – Kamil Turko (1000) 1-0
Jowita Dranka (1600) – brak przeciwnika + / –
Bilans zawodników:
Goniec Żarów I
6,5 pkt – Dranka Jowita (9 meczy)
5 pkt – Stec Czesław (9 meczy)
4,5 pkt – Paradowski Stefan (9 meczy)
4 pkt – Paradowski Paweł (7 meczy)
2 pkt – Cygan Mirosław (6 meczy)
1 pkt – Kipczak Jan (3 mecze)
Goniec Żarów II
4 pkt – Wilczyńska Beata (9 meczy)
2,5 pkt – Henik Kazimierz (5 meczy)
1 pkt – Adamek Artur (3 mecze), Bieszczad Michał (9 meczy)
0,5 pkt – Bieszczad Dariusz (9 meczy)
0 pkt – Sołek Łukasz (5 meczy), Piciński Andrzej (2 mecze)