Sezon 2010/11 – IV Liga Okręgowa gr. wałbrzyska – Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska
Tabela wyników:
M-ce | Drużyna | PKT | Pkt. |
---|---|---|---|
1 | UKS Piast Bolków | 13.0 | 23.5 |
2 | TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów | 11.0 | 22.5 |
3 | UKS Zadrna Kamienna Góra | 8.0 | 20.0 |
4 | WOK II Wałbrzych | 6.0 | 19.5 |
5 | GLKS Goniec II Żarów | 6.0 | 16.5 |
6 | WOK III Wałbrzych | 4.0 | 12.5 |
7 | GLKS Jaworzyna Śl. | 2.0 | 13.5 |
8 | GLKS Goniec III Żarów | 2.0 | 12.0 |
Wyniki poszczególnych rund:
I runda 7.11.2010 – Żarów
GLKS Goniec II Żarów 2.5 – 2.5 GLKS Goniec III Żarów 2,5-2,5
Daniel Damian – Piciński Andrzej 1-0
Borowski Przemysław – Król Henryk ½ – ½
Cygan Mirosław – Bieszczad Michał 0-1
Mozol Dawid – Sołek Konrad ½ – ½
Stawiak Sabina – Markiewicz Joanna ½ – ½
II runda 28.11.2010 – Żarów
GLKS Goniec II Żarów 1.5 – 3.5 UKS Piast Bolków 1,5-3,5
Daniel Damian – Dudek Dawid 0-1
Borowski Przemysław – Podgajny Tomasz ½ – ½
Cygan Mirosław – Suhak Roman 0-1
Mozol Dawid – Oczachowski Mariusz 1-0
Stawiak Sabina – Oczachowska Dorota 0-1
GLKS Goniec III Żarów 1.5 – 3.5 UKS Zadrna Kamienna Góra 1,5-3,5
Piciński Andrzej – Hałubek Stefan ½ – ½
Król Henryk – Wiatrowski Damian 1-0
Bieszczad Michał – Sobota Józef 0-1
Sołek Konrad – Blicharz Grzegorz 0-1
Markiewicz Joanna – Kopeć Katarzyna 0-1
III runda 28.11.2010 – Żarów
UKS Piast Bolków 3.0 – 2.0 GLKS Goniec III Żarów 3-2
Dudek Dawid – Piciński Andrzej 1-0
Podgajny Tomasz – Król Henryk 0-1
Suhak Roman – Bieszczad Michał 1-0
Oczachowski Mariusz – Sołek Konrad 1-0
Oczachowska Dorota – Markiewicz Joanna 0-1
UKS Zadrna Kamienna Góra 3.5 – 1.5 GLKS Goniec II Żarów 3,5-1,5
Halubek Stefan – Daniel Damian ½ – ½
Wiatrowski Damian – Borowski Przemysław 0-1
Sobota Józef – Cygan Mirosław 1-0
Blicharz Grzegorz – Mozol Dawid 1-0
Kopeć Katarzyna – Stawiak Sabina 1-0
IV runda 12.12.2010 – Wałbrzych
WOK II Wałbrzych 1.5 – 3.5 GLKS Goniec II Żarów 1,5-3,5
Bieliński Kazimierz – Daniel Damian ½ – ½
Kujawa Ryszard – Borowski Przemysław 0-1
Biernacki Rudolf – Cygan Mirosław 0-1
Bieliński Robert – Mozol Dawid 0-1
Walczak Teresa – Stawiak Sabina + / –
WOK III Wałbrzych 3.0 – 2.0 GLKS Goniec III Żarów 3-2
Klepacki Sebastian – Król Henryk 1-0
Luboński Andrzej – Bieszczad Michał 0-1
Dziejak Czesław – Sołek Konrad 1-0
Stitou El-Ayachi Jr – Komorowski Zbigniew ½ – ½
Leputa-Stitou Wioletta – Markiewicz Joanna ½ – ½
V runda 12.12.2010 – Wałbrzych
GLKS Goniec II Żarów 3.5 – 1.5 WOK III Wałbrzych 3,5-1,5
Daniel Damian – Klepacki, Sebastian 1-0
Borowski Przemysław – Luboński, Andrzej 1-0
Cygan Mirosław – Dziejak, Czesław 0-1
Mozol Dawid – Stitou, El-Ayachi Jr 1-0
Stawiak Sabina – Leputa-Stitou, Wioletta ½ – ½
GLKS Goniec III Żarów 0.5 – 4.5 WOK II Wałbrzych 0,5-4,5
Król Henryk – Bieliński Kazimierz 0-1
Bieszczad Michał – Kujawa Ryszard 0-1
Sołek Konrad – Biernacki Rudolf 0-1
Komorowski Zbigniew – Bieliński Robert ½ – ½
Markiewicz Joanna – Walczak Teresa – / +
VI runda 9.01.2011 – Żarów
GLKS Goniec II Żarów 1.5 – 3.5 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 1,5-3,5
Daniel Damian – Tymcio Leszek 0-1
Borowski Przemysław – Szczepański Tadeusz 0-1
Cygan Mirosław – Masło Sławomir ½ – ½
Mozol Dawid – Dudek Romuald 0-1
Stawiak Sabina – Błaszczyk Nikola + / –
GLKS Goniec III Żarów 2.5 – 2.5 GLKS Jaworzyna Śl. 2,5-2,5
Piciński Andrzej – Kilański Janusz 1-0
Król Henryk – Prędecki Andrzej 0-1
Komorowski Zbigniew – Kaszyński Jan 0-1
Sołek Konrad – Korzekwa Artur ½ – ½
Markiewicz Joanna – Olszewska Aleksandra 1-0
VII runda 9.01.2011 – Żarów
TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 4.0 – 1.0 GLKS Goniec III Żarów 4-1
Tymcio Leszek – Piciński Andrzej 1-0
Szczepański Tadeusz – Król Henryk 1-0
Masło Sławomir – Bieszczad Michał 1-0
Dudek Romuald – Sołek Konrad 1-0
Błaszczyk Nikola – Markiewicz Joanna – / +
GLKS Jaworzyna Śl. 2.5 – 2.5 GLKS Goniec II Żarów 2,5-2,5
Kilański Janusz – Daniel Damian 1-0
Prędecki Andrzej – Borowski Przemysław 0-1
Kaszyński Jan – Cygan Mirosław ½ – ½
Korzekwa Artur – Mozol Dawid 1-0
Olszewska Aleksandra – Stawiak Sabina 0-1
Bilans zawodników
Goniec Żarów II
5 pkt – Borowski Przemysław (7 meczy)
3,5 pkt – Mozol Dawid (7 meczy)
3 pkt – Daniel Damian (7 meczy), Stawiak Sabina (6 meczy)
2 pkt – Cygan Mirosław (7 meczy)
Goniec Żarów III
4 pkt – Markiewicz Joanna (6 meczy)
2,5 pkt – Król Henryk (7 meczy)
2 pkt – Bieszczad Michał (6 meczy)
1,5 pkt – Piciński Andrzej (5 meczy)
1 pkt – Komorowski Zbigniew (3 mecze), Sołek Łukasz (7 meczy)