2008/09 – Wałbrzyska Okręgowa Liga Szachowa
Tabela końcowa po 11 rundach:
M | Drużyna | PKT | Pkt. |
1 | WOK-En Wałbrzych I | 20.0 | 42.5 |
2 | WOK-En Wałbrzych II | 18.0 | 40.0 |
3 | TSzZD Dwie Wieże Dzierżoniów I | 18.0 | 37.0 |
4 | GLKS Jaworzyna Śląska | 17.0 | 37.5 |
5 | TSzZD Dwie Wieże Dzierżoniów II | 12.0 | 25.5 |
6 | UKS Zadrna Kamienna Góra | 11.0 | 28.5 |
7 | Caissa Złoty Stok I | 10.0 | 25.0 |
8 | UKS Debiut Przedwojów | 9.0 | 25.0 |
9 | GLKS Goniec Żarów II | 8.0 | 25.5 |
10 | WOK-En Wałbrzych III | 4.0 | 18.5 |
11 | Caissa Złoty Stok II | 3.0 | 13.0 |
12 | WOK-En Wałbrzych IV | 2.0 | 8.0 |
I runda – Jaworzyna Śląska, 12.10.2008
GLKS Jaworzyna Śląska – GLKS Goniec Żarów II 5-0
Korzekwa Marcin (1800) – Komorowski Zbigniew (1800) 1-0
Kaszyński Jan (1600) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Prędecki Andrzej (1600) – Cygan Mirosław (1600) 1-0
Kilanski Janusz (1800) – Bieszczad Dariusz (1600) 1-0
Olszewska Aleksandra (1250) – Markiewicz Joanna (1000) 1-0
II runda – Złoty Stok, 26.10.2008
KSz Caissa Złoty Stok I – GLKS Goniec Żarów II 3-2
Komorowski Zbigniew (1800) – Król Wojciech (1866) 0-1
Bieszczad Michał (1600) – Zaręba Dawid (1600) 0-1
Cygan Mirosław (1600) – Stępień Ryszard (1200) 0-1
Bieszczad Dariusz (1600) – Fleiszerowicz Leopold (1439) 0-1
brak przeciwnika – Broś Natalia (1600) – / +
III runda – Złoty Stok, 26.10.2008
GLKS Goniec Żarów II – KSz Caissa Złoty Stok II 4-1
Komorowski Zbigniew (1800) – Teper Marcin (1400) 1-0
Bieszczad Michał (1600) – Kędra-Pawlicki Dariusz (1400) 1-0
Cygan Mirosław (1600) – Romanowicz Łukasz (1400) 1-0
Bieszczad Dariusz (1600) – Krysiak Mariusz (1200) 1-0
brak przeciwnika – Kędzierska Katarzyna (1000) – / +
IV runda – Dzierżoniów, 23.11.2008
TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów I – GLKS Goniec Żarów II 3,5-1,5
Gulik Paweł (1917) – Komorowski Zbigniew (1800) 1-0
Niewiadomski Jarosław (2068) – Bieszczad Michał (1600) ½ – ½
Tymcio Leszek (1942) – Cygan Mirosław (1600) 1-0
Kresa Jarosław (1741) – brak przeciwnika + / –
Błaszczyk Nikola (1100) – Warakomska Barbara (1600) 0-1
V runda – Dzierżoniów, 23.11.2008
TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów II – GLKS Goniec Żarów II 3-2
Szota Arkadiusz (1800) – Komorowski Zbigniew (1800) 1-0
Masło Sławomir (1600) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Saliński Przemysław (1600) – Cygan Mirosław (1600) 0-1
Gaj Zbigniew (1400) – brak przeciwnika +/-
brak przeciwnika – Warakomska Barbara (1600) – / +
VI runda – Żarów, 11.01.2009
GLKS Goniec Żarów II – UKS Zadrna Kamienna Góra 2-3
Komorowski Zbigniew (1800) – Blicharz Grzegorz (1800) 0-1
Bieszczad Michał (1600) – Kulpa Piotr (1600) 1-0
Cygan Mirosław (1600) – Czoch Karol (1600) ½ – ½
Piciński Andrzej (1800) – Sobota Józef (1800) ½ – ½
Sołek Agnieszka (1000) – Rutkowska Ewelina (1250) 0-1
VII runda – Żarów, 11.01.2009
GLKS Goniec Żarów II – UKS Debiut Przedwojów 3,5-1,5
Komorowski Zbigniew (1800) – Mucha Tomasz (1800) 0-1
Bieszczad Michał (1600) – Gil Kazimierz (1200) 1-0
Cygan Mirosław (1600) – Zielonka Piotr (1800) ½ – ½
Piciński Andrzej (1800) – Święs Fabian (1400) 1-0
Wilczyńska Beata (1400) – Kmiecik Katarzyna (1250) 1-0
VIII runda – Wałbrzych, 8.02.2009
WOK-EN Wałbrzych I – GLKS Goniec Żarów II 5-0
Zych Marek (2079) – Komorowski Zbigniew (1800) 1-0
Szewczyk Jacek (2140) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Mikołajczyk Andrzej (1821) – Cygan Mirosław (1600) 1-0
Stoop Jan (1798) – Piciński Andrzej (1800) 1-0
Lubońska Sylwia (1250) – Wilczyńska Beata (1400) 1-0
IX runda – Wałbrzych, 8.02.2009
WOK-EN Wałbrzych II – GLKS Goniec Żarów II 3,5-1,5
Futyma Ireneusz (1800) – Komorowski Zbigniew (1800) 0-1
Jeske Jerzy (1607) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Wójtowicz Stanisław (1747) – Cygan Mirosław (1600) ½ – ½
Wymysłowski Adam (1800) – Piciński Andrzej (1800) 1-0
Walczak Teresa (1600) – Wilczyńska Beata (1400) 1-0
X runda – Jaworzyna Śląska, 22.02.2009
GLKS Goniec Żarów II – WOK-EN Wałbrzych III 4-1
Komorowski Zbigniew (1800) – Szczawiński Jerzy (1600) 1-0
Bieszczad Michał (1600) – Bieliński Robert (1400) 1-0
Cygan Mirosław (1600) – Turko Kamil (1000) 1-0
Piciński Andrzej (1800) – Dzieja Czesław (1000) 1-0
Wilczyńska Beata (1400) – Korniluk-Drężek Lucyna (1250) 0-1
XI runda – Jaworzyna Śląska, 22.02.2009
GLKS Goniec Żarów II – WOK-EN Wałbrzych IV 5-0
Komorowski Zbigniew (1800) – Mazurkiewicz Grzegorz (1600) 1-0
Bieszczad Michał (1600) – Luboński Andrzej (1000) 1-0
Cygan Mirosław (1600) – Stitou El-Ayachi Jr (1400) 1-0
Piciński Andrzej (1800) – Stitou Amin (1000) 1-0
Wilczyńska Beata (1400) – Stitou Sara (1250) 1-0
Bilans zawodników:
Goniec Żarów II:
6,5 pkt – Cygan Mirosław (11 meczy)
5,5 pkt – Bieszczad Michał (11 meczy)
4 pkt – Komorowski Zbigniew (11 meczy)
3,5 pkt – Piciński Andrzej (6 meczy)
2 pkt – Bieszczad Dariusz (3 mecze), Warakomska Barbara (2 mecze), Wilczyńska Beata (5 meczy)
0 pkt – Markiewicz Joanna (1 mecz), Sołek Agnieszka (1 mecz)