Sezon 2000/01 – Dolnośląska Klasa A
Tabela końcowa po 11 rundach
M-ce | Drużyna | Pkt |
1 | Ogniwo Legnica | 47.0 |
2 | Zebra Jaworzyna Śląska | 45.5 |
3 | Polar Wrocław | 34.5 |
4 | Pieniawa Polanica Zdrój | 32.5 |
5 | Rokita Brzeg Dolny | 31.5 |
6 | Caissa Złoty Stok | 29.5 |
7 | Centrum Syców | 25.5 |
8 | Piast Bolków | 24.5 |
9 | LZS Goniec Żarów | 23.5 |
10 | MDK Fabryczna Wrocław | 21.5 |
11 | Debiut Wrocław | 14.5 |
Tabela wyników (wg numerów startowych)
Nr | Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Suma |
1. | Piast Bolków | X | 0 | 3.5 | 2.5 | 2.5 | 3.5 | 3.5 | 3 | 2 | 3 | 1 | 24.5 |
2. | Zebra Jaworzyna Śląska | 6 | X | 2 | 4 | 5 | 4 | 6 | 5 | 5.5 | 4.5 | 3.5 | 45.5 |
3. | Ogniwo Legnica | 2.5 | 4 | X | 5.5 | 4.5 | 5.5 | 6 | 6 | 4 | 4.5 | 4.5 | 47 |
4. | Pieniawa Polanica Zdrój | 3.5 | 2 | 0.5 | X | 3 | 3 | 5.5 | 4 | 5 | 3 | 3 | 32.5 |
5. | Caissa Złoty Stok | 3.5 | 1 | 1.5 | 3 | X | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 | 3.5 | 29.5 |
6. | LZS Goniec Żarów | 2.5 | 2 | 0.5 | 3 | 1 | X | 4.5 | 3 | 4 | 1 | 2 | 23.5 |
7. | Debiut Wrocław | 2.5 | 0 | 0 | 0.5 | 1 | 1.5 | X | 4 | 2.5 | 2 | 0.5 | 14.5 |
8. | MDK Fabryczna Wrocław | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 2 | X | 3 | 3 | 1.5 | 21.5 |
9. | Centrum Syców | 4 | 0.5 | 2 | 1 | 4 | 2 | 3.5 | 3 | X | 2.5 | 3 | 25.5 |
10. | Rokita Brzeg Dolny | 3 | 1.5 | 1.5 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3.5 | X | 3 | 31.5 |
11. | Polar Wrocław | 5 | 2.5 | 1.5 | 3 | 2.5 | 4 | 5.5 | 4.5 | 3 | 3 | X | 34.5 |
Wyniki poszczególnych rund:
I runda – Żarów, 29.10.2000
LZS Goniec Żarów – Debiut Wrocław 4,5-1,5
Paradowski Paweł (1800) – Grzelak Arseniusz (1800) 1-0
Szkut Piotr (1800) – Terlecki Andrzej (1800) 0,5-0,5
Zdanowski Adrian (1600) – Bohdanowicz Tomasz (1800) 1-0
Paradowski Stefan (1800) – Hałas Marek (1800) 0-1
Dranka Wacław (1800) – Hodowany Wojciech (1800) 1-0
Bieszczad Magdalena (1600) – Drgas Magdalena (1000) 1-0
II runda -Wrocław, 05.11.2000
MDK Fabryczna Wrocław – LZS Goniec Żarów 3-3
Laszczowski Adam (1800) – Paradowski Paweł (1800) 0-1
Świerk Mariusz (1800) – Szkut Piotr (1800) 0-1
Kucfir Adam (1800) – Zdanowski Adrian (1600) 1-0
Wieczorek Lech (1800) – Paradowski Stefan (1800) 0,5-0,5
Kolasiński Krzysztof (1800) – Kipczak Jan (1800) 1-0
Żeberska Justyna (1600) – Bieszczad Magdalena(1600) 0,5-0,5
III runda – Żarów, 19.11.2000
LZS Goniec Żarów – DK Centrum Syców 4-2
Szkut Piotr (1800) – Kisiel Mariusz (2000) 0,5-0,5
Stec Czesław (1800) – Rosiek Ryszard (1800) 1-0
Paradowski Stefan (1800) – Kisiel Łukasz (1800) 0-1
Dranka Wacław (1800) – Stronias Lech (1800) 0,5-0,5
Bieszczad Michał (1600) – Chmura Kazimierz (1800) 1-0
Bieszczad Magdalena (1600) – Jankiewicz Katarzyna (1100) 1-0
IV runda – Brzeg Dolny, 03.12.2000
MKS Rokita Brzeg Dolny – LZS Goniec Żarów 5-1
Wasylkiewicz Andrzej (2000) – Paradowski Paweł (1800) 1-0
Czarny Paweł (2000) – Szkut Piotr (1800) 0,5-0,5
Michałek Artur (1800) – Zdanowski Adrian (1600) 0,5-0,5
Tomalak Stanisław (1800) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Kuprowski Czesław (1800) – Dranka Wacław (1800) 1-0
Papciak Julita (1600) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
V runda – Żarów, 21.01.2001
LZS Goniec Żarów – KS Polar Wrocław 2-4
Paradowski Paweł – Sadowski Jan (2109) 1-0
Szkut Piotr (1800) – Oboron Jerzy (2000) 0-1
Stec Czesław (1800) – Jarzębowicz Mateusz (2000) 0-1
Paradowski Stefan (1800) – Jagieła Piotr (2025) 0-1
Trzpiot Marcin (1600) – Markiewicz Stanisław (1800) 0-1
Bieszczad Magdalena (1400) – Malinow Magdalena (1250) 1-0
VI runda – Bolków, 28.01.2001
UKS Piast Bolków – LZS Goniec Żarów 3,5-2,5
Pawlak Robert (1800) – Paradowski Paweł (1800) 0-1
Kania Zbigniew (1800) – Szkut Piotr (1800) 0,5-0,5
Podgajny Jerzy (1800) – Stec Czesław (1800) 1-0
Podgajny Tadeusz (1600) – Trzpiot Marcin (1600) 1-0
Czerniakowski Oskar (1000) – Kipczak Jan (1800) 1-0
Kania Edyta (1000) – Bieszczad Magdalena (1600) 0-1
VII runda – Żarów, 11.02.2001
LZS Goniec Żarów – KSz Zebra Jaworzyna Śląska 2-4
Paradowski Paweł (1800) – Morcinek Marian (2291) 0-1
Szkut Piotr (1800) – Niewiadomski Jarosław (1800) 0-1
Paradowski Stefan (1800) – Dudek Romuald (1800) 1-0
Trzpiot Marcin (1600) – Półtorak Michał (1800) 0-1
Kipczak Jan (1800) – Kilański Janusz (1800) 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) – Kalista Agnieszka (1600) 1-0
VIII runda – Kochlice,18.02.2001
DSI LKS Iskra Kochlice – LZS Goniec Żarów 5,5-0,5
Cybulak Adam (2250) – Paradowski Paweł (1800) 1-0
Drelinkiewicz Tadeusz (2128) – Stec Piotr (1800) 1-0
Helaszek Edward (2181) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Stokłosa Seweryn (2073) – Trzpiot Marcin (1600) 1-0
Barabasz Marian (1800) – Kipczak Jan (1800) 0,5-0,5
Jóźwik Grażyna (1900) – Bieszczad Magdalena (1600) 1-0
IX runda – Żarów, 04.03.2001
LZS Goniec Żarów – KSz Wielka Pieniawa Polanica Zdrój 3-3
Paradowski Paweł (1800) – Stefaniak Wojciech (2000) 1-0
Szkut Piotr (1800) – Dzieczkaniec Wiesław (1800) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) – Berliński Marek (1600) 1-0
Kipczak Jan (1800) – Dudek Wojciech (2000) 0,5-0,5
Bieszczad Michał (1600) – Klimowicz Jan (1200) 0,5-0,5
Bieszczad Magdalena (1600) – Król Agnieszka (1000) 0-1
X runda – Złoty Stok, 08.04.2001
KSz Caissa Złoty Stok – LZS Goniec Żarów 5-1
Król Wojciech (2000) – Paradowski Paweł (1800) 1-0
Kupis Andrzej (1800) – Szkut Piotr (1800) 0,5-0,5
Wąsik Marek (1800) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Siembab Bartosz (1800) – Trzpiot Marcin (1600) 1-0
Słówko Krzysztof (1800) – Kipczak Jan (1800) 0,5-0,5
Zawadzka Agnieszka (1000) – Grzybowska Monika (1000) 1-0
XI runda 25.03.2001
LZS Goniec Żarów – pauza
Dorobek zawodników:
Bieszczad Magdalena 5.5 pkt (9 partii)
Bieszczad Michał 1.5 pkt (2)
Dranka Wacław 1.5 pkt (3)
Grzybowska Monika 0 pkt (1)
Kipczak Jan 1.5 pkt (6)
Paradowski Paweł 5 pkt (9)
Paradowski Stefan 1.5 pkt (8)
Stec Czesław 1 pkt (4)
Szkut Piotr 3.5 pkt (9)
Trzpiot Marcin 0 pkt (5)
Zdanowski Adrian 2.5 pkt (4)