Sezon 2019/20 – IV Dolnośląska Liga Szachowa okręg wałbrzyski
Tabela wyników po 11 rundach
M-ce | Nazwa drużyny | Duże punkty | Pkt. | Sz.1 | Sz.2 |
---|---|---|---|---|---|
1 | UKS GIECEK Radków II | 16.0 | 38.0 | 9.0 | 8.0 |
2 | KSz GAMBIT MDK Świdnica I | 16.0 | 34.0 | 5.5 | 8.0 |
3 | WOK Wałbrzych | 16.0 | 33.5 | 7.0 | 8.0 |
4 | UKS SZACH-MAT Przemków I | 14.0 | 28.5 | 4.5 | 7.5 |
5 | WKSz HETMAN Wałbrzych | 13.0 | 32.5 | 4.5 | 6.5 |
6 | GLKS Goniec Żarów II | 12.0 | 30.5 | 6.0 | 4.0 |
7 | KSz GAMBIT MDK Świdnica III | 10.0 | 25.0 | 3.5 | 3.5 |
8 | KSz Jelonka Jelenia Góra I | 9.0 | 25.5 | 9.0 | 3.5 |
9 | WOK Wałbrzych II | 9.0 | 22.5 | 4.0 | 2.5 |
10 | KSz Jelonka Jelenia Góra II | 6.0 | 17.5 | 3.5 | 2.0 |
11 | GLKS Goniec Żarów III | 5.0 | 15.0 | 4.0 | 1.0 |
12 | UNIA Złoty Stok | 2.0 | 16.0 | 3.5 | 4.5 |
13 | KSz GAMBIT MDK Świdnica II | 1.0 | 8.5 | 1.5 | 5.0 |
14 | UKS SZACH-MAT Przemków II | 1.0 | 8.0 | 1.5 | 3.0 |
Wyniki poszczególnych rund:
I runda – Żarów, 24.11.2019
GLKS Goniec Żarów II – GLKS Goniec Żarów III 5-0
Reichel Łukasz (1802) – Dołharz Jakub (1415) 1-0
Dranka Jowita (1587) – Chołody Wiktor (1600) 1-0
Cygan Mirosław (1350) – Król Henryk (1412) 1-0
Adamek Artur (1419) – Molecki Jan (1600) 1-0
Bieszczad Michał (1436) – Komaniecka Weronika (1400) 1-0
II i III runda – pauza
IV runda – Żarów, 8.12.2019
GLKS Goniec Żarów I – WOK Wałbrzych I 1,5-3,5
Reichel Łukasz (1802) – Zych Marek (2070) 0-1
Dranka Jowita (1587) – Rychlik Piotr (2056) 0-1
Cygan Mirosław (1350) – Stoop Jan (1665) ½ – ½
Adamek Artur (1419) – Jeske Jerzy (1552) ½ – ½
Szerszeń Ernest (1000) – Mikołajczyk Andrzej (1581) ½ – ½
GLKS Goniec Żarów III – WOK Wałbrzych II 3-2
Zieliński Zbigniew (1871) – Bieliński Kazimierz (1567) 1-0
Serwin Krzysztof (1376) – Skowroński Wojciech (1552) 1-0
Sojski Ernest (1339) – Kujawa Ryszard (1473) 0-1
Chołody Wiktor (1600) – Mołczan Jacek (1194) 0-1
Król Henryk (1412) – Grzesik Stanisław (1202) 1-0
V runda – Żarów, 8.12.2019
WOK Wałbrzych I – GLKS Goniec Żarów III 4-1
Zych Marek (2070) – Zieliński Zbigniew (1871) 1-0
Rychlik Piotr (2056) – Serwin Krzysztof (1376) 1-0
Stoop Jan (1665) – Dołharz Jakub (1415) 1-0
Jeske Jerzy (1552) – Sojski Ernest (1339) 1-0
Klepacki Sebastian (1454) – Chołody Wiktor (1600) 0-1
WOK Wałbrzych II – GLKS Goniec Żarów II 0-5
Bieliński Kazimierz (1567) – Reichel Łukasz (1802) 0-1
Skowroński Wojciech (1552) – Dranka Jowita (1587) 0-1
Kujawa Ryszard (1473) – Cygan Mirosław (1350) 0-1
Mołczan Jacek (1194) – Bieszczad Michał (1436) 0-1
Grzesik Stanisław (1202) – Szerszeń Ernest (1000) 0-1
VI runda – Żarów, 12.01.2020
UKS SZACH-MAT Przemków I – GLKS Goniec Żarów II 2,5-2,5
Fidnysz Tomasz – Reichel Łukasz (FIDE 1802) 0-1
Tarawski Adrian – Dranka Jowita (FIDE 1587) 1-0
Grzebieniowski Michał – Cygan Mirosław (FIDE 1350) 0-1
Ziobrowska Maja – Adamek Artur (FIDE 1419) ½ – ½
Wronowicz Bartosz – Bieszczad Michał (FIDE 1436) 1-0
UKS SZACH-MAT Przemków II – GLKS Goniec Żarów III 2,5-2,5
Weryszko Mariusz – Serwin Krzysztof (FIDE 1376) 1-0
Tarawski Józef – Chołody Wiktor (1600) 1-0
Muryn Krzysztof – Król Henryk (FIDE 1412) ½ – ½
Findysz Emilia – Molecki Jan (1600) 0-1
brak przeciwnika – Komaniecka Weronika (1400) – / +
VII runda – Żarów, 12.01.2020
GLKS Goniec Żarów II – UKS SZACH-MAT Przemków II 5-0
Reichel Łukasz (FIDE 1802) – Weryszko Mariusz 1-0
Dranka Jowita (FIDE 1587) – Tarawski Józef 1-0
Cygan Mirosław (FIDE 1350) – Muryn Krzysztof 1-0
Adamek Artur (FIDE 1419) – Findysz Emilia 1-0
Bieszczad Michał (FIDE 1436) – brak przeciwnika + / –
GLKS Goniec Żarów – UKS SZACH-MAT Przemków I 2,5-2,5
Serwin Krzysztof (FIDE 1376) – Findysz Tomasz 1-0
Chołody Wiktor (1600) – Tarawski Adrian 0-1
Król Henryk (FIDE 1412) – Grzebieniowski Michał ½ – ½
Molecki Jan (1600) – Ziobrowska Maja 0-1
Komaniecka Weronika (1400) – Wronowicz Bartosz 1-0
VIII runda – Żarów, 26.01.2020
GLKS Goniec Żarów II – UKS GIECEK Radków II 2,5-2,5
Reichel Łukasz (FIDE 1802) – Szydełko Michał (FIDE 1770) 0-1
Szmyd Marek (FIDE 1884) – Szydełko Kazimierz (FIDE 1714) 0-1
Dranka Jowita (FIDE 1587) – Szuber Dawid (FIDE 1430) ½ – ½
Cygan Mirosław (FIDE 1350) – Bochenek Ryszard (FIDE 1324) 1-0
Adamek Artur (FIDE 1419) – Jaroszuk Kacper (FIDE 1044) 1-0
GLKS Goniec Żarów III – UNIA Złoty Stok 2-3
Zieliński Zbigniew (FIDE 1871) – Król Wojciech (FIDE 1870) ½ – ½
Serwin Krzysztof (FIDE 1376) – Moszumański Jerzy (FIDE 1348) 0-1
Sojski Ernest (FIDE 1339) – Hyla Wojciech (1000) ½ – ½
Chołody Wiktor (1600) – Strojny Karol (FIDE 1347) ½ – ½
Komaniecka Weronika (1400) – Deka Jan (1400) ½ – ½
IX runda – Żarów, 26.01.2020
UKS GIECEK Radków II – GLKS Goniec Żarów III 4,5-0,5
Szydełko Michał (FIDE 1770) – Zieliński Zbigniew (FIDE 1871) 1-0
Szydełko Kazimierz (FIDE 1714) – Serwin Krzysztof (FIDE 1376) 1-0
Szuber Dawid (FIDE 1430) – Sojski Ernest (FIDE 1339) ½ – ½
Bochenek Ryszard (FIDE 1324) – Chołody Wiktor (1600) 1-0
Jaroszuk Kacper (FIDE 1044) – Molecki Jan (1600) 1-0
UNIA Złoty Stok – GLKS Goniec Żarów II 1,5-3,5
Król Wojciech (FIDE 1870) – Reichel Łukasz (FIDE 1802) ½ – ½
Moszumański Jerzy (FIDE 1348) – Dranka Jowita (FIDE 1587) 1-0
Hyla Wojciech (1000) – Cygan Mirosław (FIDE 1350) 0-1
Strojny Karol (FIDE 1347) – Bieszczad Michał (FIDE 1436) 0-1
Deka Jan (1400) – Szerszeń Ernest (1000) 0-1
X runda – Świdnica, 8.03.2020
KSz GAMBIT MDK Świdnica I – GLKS Goniec Żarów II 4-1
Kowalczuk Wojciech (FIDE 2020) – Reichel Łukasz (FIDE 1802) ½ – ½
Masło Sławomir (FIDE 1742) – brak przeciwnika + / –
Stec Czesław (FIDE 1786) – Dranka Jowita (FIDE 1587) ½ – ½
Kilański Janusz (FIDE 1620) – Cygan Mirosław (FIDE 1350) 1-0
Turek Michał (FIDE 1477) – Adamek Artur (FIDE 1419) 1-0
KSz GAMBIT MDK Świdnica II – GLKS Goniec Żarów III 2,5-2,5
Zawada Radosław (FIDE 1271) – Zieliński Zbigniew (FIDE 1871) 0-1
Perek Oskar (FIDE 1380) – Serwin Krzysztof (FIDE 1376) 1-0
Zapolska Roksana (1400) – Sojski Ernest (FIDE 1339) 0-1
Krttsev Maksym (1400) – Chołody Wiktor (1600) ½ – ½
Dolata Eryk (1400) – Komaniecka Weronika (1400) 1-0
XI runda – Świdnica, 8.03.2020
GLKS Goniec Żarów II – KSz GAMBIT MDK Świdnica II 4,5-0,5
Reichel Łukasz (FIDE 1802) – Zawada Radosław (FIDE 1271) 1-0
Dranka Jowita (FIDE 1587) – Perek Oskar (FIDE 1380) 1-0
Cygan Mirosław (FIDE 1350) – Zapolska Roksana (1400) 1-0
Adamek Artur (FIDE 1419) – Kartsev Maksym (1400) 1-0
Bieszczad Michał (FIDE 1436) – Dolata Eryk (1400) ½ – ½
GLKS Goniec Żarów III – KSz GAMBIT MDK Świdnica I 1-4
Zieliński Zbigniew (FIDE 1871) – Kowalczuk Wojciech (FIDE 2020) ½ – ½
Serwin Krzysztof (FIDE 1376) – Masło Sławomir (FIDE 1742) 0-1
Sojski Ernest (FIDE 1339) – Stec Czesław (FIDE 1786) 0-1
Chołody Wiktor (FIDE 1600) – Kilański Janusz (FIDE 1620) ½ – ½
Król Henryk (FIDE 1412) – Turek Michał (FIDE 1477) 0-1
XII runda – Żarów, 6.09.2020
GLKS Goniec Żarów II – KSz Jelonka Jelenia Góra I 1-3
Cygan Mirosław (FIDE 1350) – Kołodziejski Piotr (FIDE 1714) 0-1
Adamek Artur (FIDE 1419) – Bartłomowicz Jakub (FIDE 1560) 0-1
Bieszczad Michał (FIDE 1436) – Błaszkiewicz Jakub (FIDE 1236) 0-1
Szerszeń Ernest (1000) – Trusewicz Jakub (FIDE 1172) 1-0
na 5 szachownicy brak zawodników – obustronny walkower – / –
GLKS Goniec Żarów III- KSz Jelonka Jelenia Góra II 3,5-1,5
Zieliński Zbigniew (FIDE 1871) – Świątkowski Piotr (FIDE 1433) ½ – ½
Serwin Krzysztof (FIDE 1376) – Burda Igor (FIDE 1103) 10
Dołharz Jakub (FIDE 1415) – Romejko Jagoda (FIDE 1234) 1-0
Chołody Wiktor (1600) – Kawulski-Chodkiewicz Alexander (FIDE 1014) 1-0
Komaniecka Weronika (1400) – Kawulski Marcin (1600) 0-1
XIII runda – Żarów, 6.09.2020
KSz Jelonka Jelenia Góra I – GLKS Goniec Żarów III 4-1
Kołodziejski Piotr (FIDE 1714) – Zieliński Zbigniew (FIDE 1871) 0-1
Bartłomowicz Jakub (FIDE 1560) – Serwin Krzysztof (FIDE 1376) 1-0
Błaszkiewicz Jakub (FIDE 1236) – Chołody Wiktor (1600) 1-0
Trusewicz Jakub (FIDE 1172) – Komaniecki Jakub (1600) 1-0
Cudyk Łukasz (1600) – Komaniecka Weronika (1400) 1-0
KSz Jelonka Jelenia Góra II – GLKS Goniec Żarów II 3,5-1,5
Świątkowski Piotr (FIDE 1433) – brak przeciwnika + / –
Burda Igor (FIDE 1103) – Cygan Mirosław (FIDE 1350) ½ – ½
Romejko Jagoda (FIDE 1234) – Adamek Artur (FIDE 1419) 1-0
Kawulski-Chodkiewicz Alexander (FIDE 1014) – Bieszczad Michał (FIDE 1436) 1-0
Kawulski Marcin (1600) – Szerszeń Ernest (1000) 0-1
XIV runda – Wałbrzych, przełożone na 27.09.2020
Ksz Gambit MDK Świdnica – GLKS Goniec Żarów II 3-2
Kalista Sebastian (1800) – Szmyd Marek (FIDE 1884) 1-0
Liman Przemysław (1800) – Cygan Mirosław (FIDE 1350) 1-0
Kresso Paweł (1600) – Adamek Artur (FIDE 1419) ½ – ½
Huber Cichoń – Bieszczad Michał (FIDE 1436) ½ – ½
Woźny Jan (FIDE 1294) – Szerszeń Ernest (1000) 0-1
WKSz Hetman Wałbrzych – GLKS Goniec Żarów III 4,5-0,5
Gospodarczyk Wojciech (FIDE 1610) – Zieliński Zbigniew (FIDE 1871) ½ – ½
Kowalik Waldemar (FIDE 1661) – Serwin Krzysztof (FIDE 1376) 1-0
Kubicz Jakub (FIDE 1464) – brak przeciwnika + / –
Smukowski Bartosz (FIDE 1459) – Sojski Ernest (FIDE 1339) 1-0
Janus Dawid (FIDE 1463) – brak przeciwnika + / –
XV runda – Wałbrzych, przełożone na 27.09.2020
GLKS Goniec Żarów II – WKSz Hetman Wałbrzych 2-3
Szmyd Marek (FIDE 1884) – Gospodarczyk Wojciech (FIDE 1610) 1-0
Cygan Mirosław (FIDE 1350) – Kowalik Waldemar (FIDE 1661) 0-1
Adamek Artur (FIDE 1419) – Kubicz Jakub (FIDE 1464) 0-1
brak przeciwnika – Smukowski Bartosz (FIDE 1459) – / +
Szerszeń Ernest (1000) – Janus Dawid (FIDE 1463) 1-0
GLKS Goniec Żarów III – Ksz Gambit MDK Świdnica III 2-3
Zieliński Zbigniew (FIDE 1871) – Kalista Sebastian (1800) 1-0
Serwin Krzysztof (FIDE 1376) – Liman Przemysław (1800) 0-1
brak przeciwnika – Kresso Paweł (1600) – / +
Sojski Ernest (FIDE 1339) – Cichoń Paweł (1600) 1-0
brak przeciwnika – Woźny Jan (FIDE 1294) – / +
Bilans zawodników:
Goniec Żarów II
8 pkt – Cygan Mirosław (13 meczy)
6,5 pkt – Szerszeń Ernest (7 meczy)
6 pkt – Reichel Łukasz (9 meczy)
5,5 pkt – Adamek Artur (11 meczy)
5 pkt – Bieszczad Michał (8 meczy), Dranka Jowita (9 meczy)
1 pkt – Szmyd Marek (3 mecze)
Goniec Żarów III
6 pkt – Zieliński Zbigniew (10 meczy)
3,5 pkt – Chołody Wiktor (11 meczy)
3 pkt – Serwin Krzysztof (12 meczy), Sojski Ernest (8 meczy)
2,5 pkt – Komaniecka Weronika (7 meczy)
2 pkt – Król Henryk (5 meczy)
1 pkt – Dołharz Jakub (3 mecze), Molecki Jan ( meczy)
0 pkt – Komaniecki Jakub (1 mecz)