DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI – II LIGA 2020
Tabela końcowa:
M-ce | Nr | Nazwa drużyny | Duże punkty | Pkt. | CBch |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | WKS Kopernik | 14.0 | 35.5 | 239.00 |
2 | 3 | VOTUM SA Polonia Wrocław | 14.0 | 32.5 | 239.50 |
3 | 2 | LKS PARNAS Stara Wieś | 14.0 | 31.0 | 246.50 |
4 | 8 | UKS „Pionier” Jastrzębie-Zdrój | 13.0 | 32.5 | 234.50 |
5 | 14 | ADAMIETZ Strzelce Opolskie | 13.0 | 29.0 | 237.00 |
6 | 4 | Krakowski Klub Szachistów 1893 | 12.0 | 31.0 | 222.00 |
7 | 15 | MKS OLIMPIJCZYK Chrzanów | 12.0 | 29.5 | 248.50 |
8 | 19 | UKS Smecz Konin | 11.0 | 32.0 | 229.50 |
9 | 32 | UKS Czternastka Warszawa | 11.0 | 29.5 | 229.00 |
10 | 25 | Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków II | 11.0 | 29.0 | 236.00 |
11 | 17 | GKSz Hetman Pilzno | 11.0 | 29.0 | 231.50 |
12 | 23 | MKSz GRYF Dębica | 11.0 | 29.0 | 221.00 |
13 | 20 | TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Małopolski | 11.0 | 28.5 | 233.50 |
14 | 37 | UKS EL-TUR SP3 Bogatynia | 10.0 | 28.5 | 232.00 |
15 | 21 | Biały Król Wisznia Mała II | 10.0 | 28.5 | 227.50 |
16 | 5 | LKS Chrobry Gniezno | 10.0 | 28.5 | 217.00 |
17 | 27 | ASSz Lipno Stęszew | 10.0 | 26.5 | 210.50 |
18 | 38 | KSz HETMAN Koszalin | 9.0 | 30.0 | 235.00 |
19 | 11 | GKSz Solny Grzybowo | 9.0 | 28.5 | 233.50 |
20 | 30 | MTSz Mińsk Mazowiecki | 9.0 | 27.5 | 221.50 |
21 | 6 | KSz Miedź II Legnica | 9.0 | 27.5 | 206.00 |
22 | 12 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 9.0 | 26.5 | 207.50 |
23 | 26 | UKS TSz Zieloni Zielonka | 9.0 | 25.5 | 235.50 |
24 | 13 | LKSz Lublin | 8.0 | 26.5 | 222.50 |
25 | 18 | UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz | 8.0 | 26.0 | 209.50 |
26 | 7 | Rotmistrz Grudziądz | 8.0 | 24.0 | 221.00 |
27 | 16 | KS Korona Zakrzewo | 7.0 | 27.5 | 226.00 |
28 | 33 | UKS Ognisko Rydułtowy | 7.0 | 27.0 | 201.00 |
29 | 10 | RPW Okucia Budowlane Łódź | 7.0 | 25.5 | 216.50 |
30 | 29 | MLKSz Myślenice | 7.0 | 24.0 | 200.00 |
31 | 35 | GLKS Goniec Żarów | 7.0 | 24.0 | 175.00 |
32 | 9 | Victoria Chróścice | 7.0 | 23.5 | 187.00 |
33 | 22 | MCKIS Jaworzno | 7.0 | 23.0 | 215.00 |
34 | 28 | TS-R HETMAN Konin | 7.0 | 23.0 | 202.50 |
35 | 36 | KSz Skoczek Siedlce | 7.0 | 20.5 | 197.50 |
36 | 34 | KS ROSZADA Żory | 6.0 | 24.0 | 192.00 |
37 | 39 | UKS GIECEK Radków | 6.0 | 24.0 | 191.50 |
38 | 24 | Klub Szachowy SILESIA II Racibórz | 6.0 | 22.5 | 207.50 |
39 | 41 | Rzeszowski Klub Szachowy | 5.0 | 23.0 | 186.00 |
40 | 31 | UKS Goniec Staniątki | 5.0 | 22.0 | 182.50 |
41 | 40 | LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne | 2.0 | 21.5 | 193.50 |
I runda – Poronin, 5.09.2020
GLKS Goniec Żarów – MKS OLIMPIJCZYK Chrzanów 1,5-4,5
DANIEL Damian – FM USTIANOVICH Nazar ½ – ½
STANKIEWICZ Paweł – PNIACZEK Marek 0-1
RYCHLIK Hanna – SMOŁKA Marcin 1-0
BOROWSKI Przemysław – BIELCZYK Jacek 0-1
REICHEL Łukasz – MUSIAŁ Tomasz 0-1
CZAPLEWSKA Klara – MURAWKO Katarzyna 0-1
II runda – Poronin, 6.09.2020
MCKIS Jaworzno – GLKS Goniec Żarów 4-2
FM GUMUŁA Daniel – DANIEL Damian ½ – ½
ŁAPAJ Mateusz – STANKIEWICZ Paweł ½ – ½
GARBOWSKI Jakub – RYCHLIK Hanna 1-0
STACHAŃCZYK Jacek – SZMYD Marek ½ – ½
ROSICKI Marcin – REICHEL Łukasz 1-0
GUZIK Jolanta – CZAPLEWSKA Klara ½ – ½
III runda – Poronin, 7.09.2020
GLKS Goniec Żarów – pauza
IV runda – Poronin, 8.09.2020
TS-R HETMAN Konin – GLKS Goniec Żarów 2,5-3,5
SMAGALSKI Sławomir – DANIEL Damian ½ – ½
PĄPKA Sebastian – STANKIEWICZ Paweł 0-1
WALASZCZYK Witold – RYCHLIK Hanna 1-0
ŚWIĄTNICKI Andrzej – SZMYD Marek 0-1
SMAGALSKI Jarosław – BOROWSKI Przemysław 0-1
BUKOWSKA Katarzyna – CZAPLEWSKA Klara 1-0
V runda – Poronin, 9.09.2020
GLKS Goniec Żarów – Victoria Chróścice 3-3
DANIEL Damian – CM KRZYWDA Andrzej ½ – ½
STANKIEWICZ Paweł – SZYMAŃSKI Piotr ½ – ½
RYCHLIK Hanna – CHOJNACKI Sławomir 1-0
SZMYD Marek – MAŁECKI Rafał ½ – ½
BOROWSKI Przemysław – BACHORCZYK Marcin 0-1
CZAPLEWSKA Klara – CHMIEL Dominika ½ – ½
VI runda – Poronin, 10.09.2020
UKS GIECEK Radków – GLKS Goniec Żarów 3,5-2,5
LUBA Łukasz – DANIEL Damian ½ – ½
ŁASZEWICZ Paweł – STANKIEWICZ Paweł 1-0
MACHLOWSKI Sławomir – SZMYD Marek 0-1
MAJOCHA Piotr – BOROWSKI Przemysław 1-0
SZYDEŁKO Michał – REICHEL Łukasz 1-0
TRUSZ Julia – RYCHLIK Hanna 0-1
VII runda – Poronin, 11.09.2020
GLKS Goniec Żarów – Klub Szachowy SILESIA II Racibórz 1,5 – 4,5
DANIEL Damian – FM POLOK Kacper 1-0
STANKIEWICZ Paweł – WIECZOREK Zbigniew 0-1
RYCHLIK Hanna – JAWORSKI Mirosław 0-1
SZMYD Marek – HELIS Tadeusz 0-1
BOROWSKI Przemysław – SOCHACKI Zenon 0-1
CZAPLEWSKA Klara – SUCHANEK Paulina ½ – ½
VIII runda – Poronin, 12.09.2020
GLKS Goniec Żarów – LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 4-2
NOWAK Kamil – PIEKARSKI Łukasz 1-0
DANIEL Damian – MROZOWSKI Patryk ½ – ½
STANKIEWICZ Paweł – PASIONEK Ariel 1-0
RYCHLIK Hanna – WOJCIECHOWSKI Beniamin 0-1
SZMYD Marek – PAŁACKI Rafał ½ – ½
CZAPLEWSKA Klara – KRZYSZTYŃSKA Anna 1-0
IX runda – Poronin, 13.09.2020
KSz Skoczek Siedlce – GLKS Goniec Żarów 3-3
MYĆ Marcin – NOWAK Kamil ½ – ½
KOSIOREK Marek – DANIEL Damian ½ – ½
ŁUKASIK Adam – STANKIEWICZ Paweł ½ – ½
CZAPLA Andrzej – RYCHLIK Hanna ½ – ½
KURPIEWSKI Sławomir – SZMYD Marek ½ – ½
DĄBROWSKA Aleksandra – CZAPLEWSKA Klara ½ – ½
Bilans zawodników
4,5 pkt – Daniel Damian (8 meczy)
4 pkt – Szmyd Marek (7 meczy)
3,5 pkt – Rychlik Hanna (8 meczy), Stankiewicz Paweł (8 meczy)
3 pkt – Czaplewska Klara (7 meczy)
1,5 pkt – Nowak Kami (2 mecze)
1 pkt – Borowski Przemysław (5 meczy)
0 pkt – Reichel Łukasz (3 mecze)