Sezon 2020/21 – IV Dolnośląska Liga Szachowa, okręg wałbrzyski
Tabela końcowa:
M-ce | Nazwa drużyny | Pkt meczowe | Pkt. |
---|---|---|---|
1 | UKS GIECEK Radków II | 17.0 | 38.0 |
2 | GLKS Goniec Żarów II | 14.0 | 29.0 |
3 | UKS Debiut Przedwojów | 13.0 | 29.5 |
4 | WKSz Hetman Wałbrzych I | 13.0 | 28.5 |
5 | KSz MIKAMA Świdnica | 10.0 | 25.0 |
6 | KS Polanica-Zdrój | 10.0 | 24.5 |
7 | KSz GAMBIT MDK Świdnica II | 7.0 | 21.5 |
8 | WOK Wałbrzych II | 4.0 | 18.5 |
9 | WKSz Hetman Wałbrzych II | 2.0 | 7.0 |
10 | KSz GAMBIT MDK Świdnica III | 0.0 | 3.5 |
Wyniki poszczególnych rund:
I runda – Żarów, 28.02.2021
GLKS Goniec Żarów II – KSz MIKAMA Świdnica 3,5 – 1,5
Reichel Łukasz (F.1741) – Kalista Sebastian (F.1595) 1-0
Szerszeń Ernest (F.1382) – Stec Czesław (F.1721) ½ – ½
Cygan Mirosław (F.1375) – Cichoń Hubert (F.1506) 1-0
brak przeciwnika – Woźny Jan (F.1300) – / +
Adamek Artur (F.1361) – Kresso Paweł (F.1292) 1-0
II i III runda – 14.03.2021 – pauza
IV runda – Świdnica, 21.03.2021
GLKS Goniec Żarów II – UKS Debiut Przedwojów 0-5
Reichel Łukasz (F.1741) – Lipień Wiesław (F.2008) 0-1
Szerszeń Ernest (F.1382) – Kmiecik Wojciech (F.1928) 0-1
Cygan Mirosław (F.1375) – Kmiecik Emilia (F.1757) 0-1
Adamek Artur (F.1361) – Guziewicz Wojciech (F.1741) 0-1
Chołody Wiktor (F.1292) – Czoch Karol (F.1680) 0-1
V runda – Świdnica, 21.03.2021
WOK Wałbrzych II – GLKS Goniec Żarów II 2-3
Mikołajczyk Andrzej (F.1572) – Reichel Łukasz (F.1741) 0-1
brak przeciwnika – Szerszeń Ernest (F.1382) – / +
Bieliński Kazimierz (F.1558) – Cygan Mirosław (F.1375) 1-0
Grzesik Stanisław (F.1159) – Adamek Artur (F.1361) 1-0
Luboński Andrzej (F.1204) – Chołody Wiktor (F.1292) 0-1
VI runda – Świdnica, 30.05.2021
KSz GAMBIT MDK Świdnica II – GLKS Goniec Żarów II 2-3
Korzekwa Marcin (F.1718) – Reichel Łukasz (F.1741) 1-0
Prędecki Andrzej (1800) – Dranka Jowita (F.1530) 0-1
Kaszyński Jan (1600) – Cygan Mirosław (F.1375) 1-0
Kaźmierczuk Zenon (1800) – Serwin Krzysztof (F.1366) 0-1
Bukowski Jakub (1400) – Adamek Artur (F.1361) 0-1
VII runda – Świdnica, 30.05.2021
GLKS Goniec Żarów II – KSz GAMBIT MDK Świdnica III 5-0
Reichel Łukasz (F.1741) – Śliwowski Igor (1400) 1-0
Dranka Jowita (F.1530) – brak przeciwnika + / –
Cygan Mirosław (F.1375) – Przychocka Aleksandra (1250) 1-0
Serwin Krzysztof (F.1366) – Bancarewicz Sławomir (1400) 1-0
Adamek Artur (F.1361) – Turolski Ernest (1400) 1-0
VIII runda – Żarów, 6.06.2021
GLKS Goniec Żarów II – UKS GIECEK Radków II 0-5
Reichel Łukasz (F.1741) – Bartłomowicz Jakub (F.1768) 0-1
Szerszeń Ernest (1382) – Szydełko Kazimierz (F.1654) 0-1
Dranka Jowita (F.1530) – Błaszkiewicz Jakub (F.1351) 0-1
Cygan Mirosław (F.1375) – Rybka Tatiana (F.1334) 0-1
Adamek Artur (F.1361) – Suszczyński Dominik (F.1197) 0-1
IX runda – Żarów, 6.06.2021
KS Polanica-Zdrój – GLKS Goniec Żarów II 0-5 v.o. – drużyna nie przyjechała na mecz
brak przeciwnika – Reichel Łukasz (F.1741) – / +
brak przeciwnika – Szerszeń Ernest (1382) – / +
brak przeciwnika – Dranka Jowita (F.1530) – / +
brak przeciwnika – Cygan Mirosław (F.1375) – / +
brak przeciwnika – Bieszczad Michał (F.1416) – / +
X runda – Wałbrzych, 20.06.2021
WKSz Hetman Wałbrzych II – GLKS Goniec Żarów II 0-5
Onufriienko Sofia (1250) – Reichel Łukasz (F.1741) 0-1
Bacia Bartosz (1200) – Zieliński Zbigniew (F.1860) 0-1
Walewski Kacper (1200) – Szerszeń Ernest (1382) 0-1
brak przeciwnika – Dranka Jowita (F.1530) – / +
brak przeciwnika – Cygan Mirosław (F.1375) – / +
XI runda – Wałbrzych, 20.06.2021
GLKS Goniec Żarów II – WKSz Hetman Wałbrzych I 4,5-0,5
Reichel Łukasz (F.1741) – Gospodarczyk Wojciech (F.1578) 1-0
Zieliński Zbigniew (F.1860) – Kowalik Waldemar (F.1648) 1-0
Szerszeń Ernest (1382) – Smukowski Bartosz (F.1630) ½ – ½
Dranka Jowita (F.1530) – Kubicz Jakub (F.1468) 1-0
Cygan Mirosław (F.1375) – Janus Dawid (F.1453) 1-0