Sezon 2021/22 – Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska – Liga Okręgowa, gr. wałbrzyska
Tabela końcowa:
M-ce | Nazwa drużyny | Duże punkty | S.B.C | Pkt. | Sz.1 |
---|---|---|---|---|---|
1 | KSz MIKAMA Świdnica I | 25 | 650.5 | 54.5 | 11.5 |
2 | GLKS Goniec Żarów II | 18 | 516.5 | 42.0 | 8.0 |
3 | WOK Wałbrzych | 18 | 417.0 | 37.5 | 4.5 |
4 | KSz Jelonka Jelenia Góra II | 17 | 362.0 | 36.5 | 6.5 |
5 | KSz Jelonka Jelenia Góra I | 14 | 392.0 | 35.0 | 5.0 |
6 | GLKS Goniec Żarów III | 8 | 365.0 | 28.5 | 7.5 |
7 | KSz GAMBIT Świdnica | 7 | 319.5 | 22.0 | 8.5 |
8 | KSz MIKAMA Świdnica II | 5 | 268.5 | 23.0 | 3.5 |
Wyniki poszczególnych rund:
I runda – Żarów, 21.11.2021 – mecz przełożony na 22.01.2022
GLKS Goniec Żarów II – GLKS Goniec Żarów III 2,5 – 2,5
Adamek Artur – Król Henryk 0 – 1
Bieszczad Michał – Chołody Wiktor 1 – 0
Bednarski Jan – Piciński Andrzej 1 – 0
Molecki Jan – Komaniecka Weronika 0 – 1
Kasendra Jan – Kołodziejczyk Angelika ½ – ½
II runda – Żarów, 21.11.2021 – mecz przełożony na 22.01.2022
GLKS Goniec Żarów III – GLKS Goniec Żarów II 3,5 – 1,5
Król Henryk – Adamek Artur ½ – ½
Chołody Wiktor – Bieszczad Michał 1 – 0
Piciński Andrzej – Bednarski Jan 1 – 0
Komaniecka Weronika – Molecki Jan 0 – 1
Kołodziejczyk Angelika – Kasendra Jan 1 – 0
III runda – Żarów, 28.11.2021
GLKS Goniec Żarów II – KSz GAMBIT Świdnica 2,5 – 2,5
Kaśków Piotr – Korzekwa Marcin ½ – ½
Cygan Mirosław – Turek Michał 0 – 1
Adamek Artur – Kaszyński Jan ½ – ½
Sojski Ernest – Zapolska Roksana 1 – 0
Bednarski Jan – Kaźmierczuk Zenon ½ – ½
GLKS Goniec Żarów III – WOK Wałbrzych 1 – 4
Szerszeń Ernest – Bieliński Kazimierz 1 – 0
Serwin Krzysztof – Jeske Jerzy 0 – 1
Król Henryk – Kujawa Ryszard 0 – 1
Chołody Wiktor – Grzesik Stanisław 0 – 1
Janikow Krzysztof – Luboński Andrzej 0 – 1
IV runda – Żarów, 28.11.2021
WOK Wałbrzych – GLKS Goniec Żarów II 1,5 – 3,5
Bieliński Kazimierz – Kaśków Piotr 0 – 1
Jeske Jerzy – Cygan Mirosław 1 – 0
Kujawa Ryszard – Bieszczad Michał ½ – ½
Grzesik Stanisław – Sojski Ernest 0 – 1
Luboński Andrzej – Dołharz Jakub 0 – 1
KSz GAMBIT Świdnica – GLKS Goniec Żarów III 2,5 – 2,5
Korzekwa Marcin – Szerszeń Ernest ½ – ½
brak przeciwnika – Serwin Krzysztof – / +
Kaszyński Jan – Chołody Wiktor ½ – ½
Kaźmierczuk Zenon – Piciński Andrzej ½ – ½
Stokłosa Eryk – Janikow Krzysztof 1 – 0
V runda – Żarów, 19.12.2021
GLKS Goniec Żarów II – KSz MIKAMA Świdnica I 1,5 – 3,5
Kaśków Piotr – Gałuszka Kamil 0 – 1
Cygan Mirosław – Masło Sławomir 0 – 1
Adamek Artur – Kalista Sebastian ½ – ½
brak przeciwnika – Stec Cesław – / +
Michalska Anna-Maria – Cichoń Hubert 1 – 0
GLKS Goniec Żarów III – KSz MIKAMA Świdnica II 2 – 3
Szerszeń Ernest – Kresso Paweł 1 – 0
Serwin Krzysztof – Woźny Jan 0 – 1
Piciński Andrzej – Dudziak Tomasz 1 – 0
Komaniecka Weronika – Surowiec Filip 0 – 1
Gołębczyk Gabriella – Gałuszka Michał 0 – 1
VI runda – Żarów, 19.12.2021
KSz MIKAMA Świdnica II – GLKS Goniec Żarów II 2 – 3
Kresso Paweł – Kaśków Piotr 0 – 1
Woźny Jan – Cygan Mirosław 1 – 0
Dudziak Tomasz – Adamek Artur 0 – 1
Surowiec Filip – Bieszczad Michał 1 – 0
Gałuszka Michał – Michalska Anna-Maria 0 – 1
KSz MIKAMA Świdnica I – GLKS Goniec Żarów III 5 – 0
Gałuszka Kamil – Szerszeń Ernest 1 – 0
Masło Sławomir – Serwin Krzysztof 1 – 0
Kalista Sebastian – Piciński Andrzej 1 – 0
Stec Czesław – Gołębczyk Dawid 1 – 0
Cichoń Hubert – Gołębczyk Gabriella 1 – 0
VII runda – Jelenia Góra, 9.01.2022
KSz Jelonka Jelenia Góra I – GLKS Goniec Żarów II 3 – 2
Zielińska Aleksandra – Cygan Mirosław ½ – ½
Trusewicz Jakub – Adamek Artur 1 – 0
Gerono Aleksander – Bieszczad Michał 1 – 0
Łoniewski Cyprian – Michalska Anna-Maria 0 – 1
Trusewicz Remigiusz – Bednarski Jan ½ – ½
KSz Jelonka Jelenia Góra II – GLKS Goniec Żarów III 4 – 1
Nalepa Bogdan – Chołody Wiktor 1 – 0
Cieszkowski Rafał – Piciński Andrzej 0 – 1
Wiewióra Mateusz – Gołębczyk Dawid 1 – 0
Michalak Anna – Komaniecka Weronika 1 – 0
Kawulski Marcin – Gołębczyk Gabriella 1 – 0
VIII runda – Jelenia Góra, 9.01.2022
GLKS Goniec Żarów III – KSz Jelonka Jelenia Góra I 2,5 – 2,5
Chołody Wiktor – Burda Igor ½ – ½
Piciński Andrzej – Kaszewski Miłosz 1 – 0
Gołębczyk Dawid – Wolski Maciej 1 – 0
Komaniecka Weronika – Bąk Patryk 0 – 1
Gołębczyk Gabriella – Ziemak Piotr 0 – 1
GLKS Goniec Żarów II – KSz Jelonka Jelenia Góra II 4,5 – 0,5
Cygan Mirosław – Nalepa Bogdan 1 – 0
Adamek Artur – Cieszkowski Rafał 1 – 0
Bieszczad Michał – Wiewióra Mateusz 1 – 0
Michalska Anna-Maria – Michalak Anna 1 – 0
Bednarski Jan – Kawulski Marcin ½ – ½
IX runda – Świdnica, 23.01.2022
KSz GAMBIT Świdnica – GLKS Goniec Żarów II 0 – 5
brak zawodnika – Kaśków Piotr – / +
Serwach Franciszek – Cygan Mirosław 0-1
Stokłosa Eryk – Adamek Artur 0-1
Turolski Ernest – Sojski Ernest 0-1
Jaworski Hubert – Bednarski Jan 0-1
WOK Wałbrzych – GLKS Goniec Żarów III 3 – 2
Bieliński Kazimierz – Szerszeń Ernest 0-1
Skowroński Wojciech – Serwin Krzysztof 1-0
Kujawa Ryszard – Chołody Wiktor 1-0
Grzesik Stanisław – Piciński Andrzej 0-1
Luboński Andrzej – Janikow Krzysztof 1-0
X runda – Świdnica, 23.01.2022
GLKS Goniec Żarów II – WOK Wałbrzych 4 – 1
Kaśków Piotr – Bieliński Kazimierz 1-0
Cygan Mirosław – Skowroński Wojciech 1-0
Adamek Artur – Kujawa Ryszard 1-0
Sojski Ernest – Grzesik Stanisław 0-1
Bednarski Jan – Luboński Andrzej 1-0
GLKS Goniec Żarów III – KSz GAMBIT Świdnica 2 – 2
Serwin Krzysztof – Zapolski Hubert 0-1
Chołody Wiktor – Serwach Franciszek 0-1
Piciński Andrzej – Stokłosa Eryk 1-0
Janikow Krzysztof – Jaworski Hubert 1-0
XI runda – Świdnica, 20.02.2022
KSz MIKAMA Świdnica I – GLKS Goniec Żarów II 4 – 1
Masło Sławomir – Kaśków Piotr 1-0
Kalista Sebastian – Cygan Mirosław ½ – ½
Stec Czesław – Adamek Artur 1-0
Kilański Janusz – Sojski Ernest ½ – ½
Werle Tomasz – Michalska Anna-Maria 1-0
KSz MIKAMA Świdnica II – GLKS Goniec Żarów III 1 – 4
Kresso Paweł – Zieliński Zbigniew 0-1
Woźny Jan – Serwin Krzysztof 0-1
Dudziak Tomasz – Chołody Wiktor ½ – ½
Surowiec Filip – Piciński Andrzej ½ – ½
Gałuszka Michał – Dydyńska Jagoda 0-1
XII runda – Świdnica, 20.02.2022
GLKS Goniec Żarów II – KSz MIKAMA Świdnica II 4 – 1
Kaśków Piotr – Kresso Paweł 1-0
Cygan Mirosław – Wożny Jan 1-0
Adamek Artur – Dudziak Tomasz ½ – ½
Sojski Ernest – Surowiec Filip ½ – ½
Michalska Anna-Maria – Gałuszka Michał 1-0
GLKS Goniec Żarów III – KSz MIKAMA Świdnica I 1,5 – 3,5
Zieliński Zbigniew – Masło Sławomir ½ – ½
Serwin Krzysztof – Kalista Sebastian 0-1
Chołody Wiktor – Stec Czesław 0-1
Piciński Andrzej – Kilański Janusz 1-0
Dydyńska Jagoda – Werle Tomasz 0-1
XIII runda – Żarów, 06.03.2022
XIV runda – Żarów, 06.03.2022
Bilans zawodników
Goniec Żarów II
7,5 pkt – Artur Adamek
7 pkt – Anna Maria Michalska
5,5 pkt – Piotr Kaśków, Mirosław Cygan, Jan Bednarski
4 pkt – Ernest Sojski
3 pkt – Jakub Dołharz
2,5 pkt – Michał Bieszczad
1 pkt – Jan Molecki
0,5 pkt – Jan Kasendra
Goniec Żarów III
8 pkt – Andrzej Piciński
4 pkt – Wiktor Chołody
3,5 pkt – Ernest Szerszeń
2,5 pkt – Weronika Komaniecka
2 pkt – Krzysztof Serwin, Henryk Król
1,5 pkt – Zbigniew Zieliński, Dawid Gołębczyk, Angelika Kołodziejczyk
1 pkt – Krzysztof Janikow, Jagoda Dydyńska