Sezon 1998

Sezon 1998 – Drużynowe Mistrzostwa Seniorów Województwa Wałbrzyskiego

Tabela końcowa po 9 rundach

MDrużynaPktPkt mecz.
1GLKS Sokół Nowa Ruda3823
2MLKSz Hetman Wałbrzych3723
3KSz Gambit Świdnica34,520
4KSz Sudety Kłodzko31,517
5TKKF Energetyk I Wałbrzych3013
6SOK Karolina Jaworzyna Śląska2814
7LZS Goniec Żarów217
8TKKF Energetyk II Wałbrzych20,54
9KSz Caissa Złoty Stok205
10LKS Niemczanka Niemcza9,54

Tabela wyników (wg numerów startowych)

NrDrużyna12345678910Suma
1.LKS Niemczanka Niemcza103.50002039.5
2.MKSz Hetman Wałbrzych5 X344364.52.5537
3.KSz Gambit Świdnica63 X4.53.553414.534.5
4.LZS Goniec Żarów2.521.5 X13.51324.521
5.TKKF Energetyk I Wałbrzych622.554.51.5323.530
6.TKKF Energetyk II Wałbrzych6312.51.52.521120.5
7.KSz Sudety Kłodzko60354.53.5 X2.53431.5
8.SOK Karolina Jaworzyna Śl.41.523343.51.55.528
9.GLKS Sokół Nowa Ruda63.5544534.5338
10.KSz Caissa Złoty Stok311.51.52.5520.5320



Wyniki poszczególnych rund:

I runda 5.04.1998


LZS Goniec Żarów – KSz Sudety Kłodzko 1-5
Dranka Wacław (1800) – Kopeć Mariusz (2170) 0,5-0,5
Paradowski Stefan (1800) – Machlowski Sławomir (2085) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) – Hudziak Paweł (2000) 0-1
Kipczak Jan (1800) – Łasut Ryszard (1800) 0-1
Bieszczad Michał (1600) – Brejer Zbigniew (1600) 0-1
Herbeć Agnieszka (1600) – Ślęzak Agnieszka (1600) 0,5-0,5

II runda 19.04.1998

SOK Karolina Jaworzyna Śl. – LZS Goniec Żarów 3-3
Niewiadomski Jarosław (1800) – Jęndro Roman (1800) 1-0
Kiliański Janusz (1800) – Dranka Wacław (1800) 1-0
Półtorak Michał (1800) – Paradowski Stefan (1800) 0-1
Gabrysiak Marian (1800) – Zdanowski Adrian (1600) 0,5-0,5
Romecki Zbigniew (2000) – Bieszczad Dominik (1800) 0,5-0,5
Palej Agnieszka (1000) – Herbeć Agnieszka (1600) 0-1

III runda 15.05.1998

LZS Goniec Żarów – GLKS Sokół Nowa Ruda 2-4
Dranka Wacław (1800) – Chmielarz Zenon (2160) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) – Szydełko Kazimierz (2115) 1-0
Kipczak Jan (1800) – Kruczyński Marek (2060) 0-1
Bieszczad Dominik (1800) – Wójcik Roman (2100) 1-0
Pałaszewski Jan (1400) – Rakowiecki Andrzej (1800) 0-1
Herbeć Agnieszka (1600) – Kuchta Danuta (2065) 0-1

IV runda 17.05.1998

LKS Niemczanka Niemcza – LZS Goniec Żarów 3,5-2,5
Dudek Romuald (1800) – Dranka Wacław (1800) 1-0
Gawlik Romuald (1000) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Srul Ajzenberg (1400) – Zdanowski Adrian (1600) 0-1
Sowiński Stanisław (1800) – Kipczak Jan (1800) 0,5-0,5
Szota Aleksandra (1000) – Pałaszewski Jan (1400) 1-0
Zalewska Ewa (1400) – Herbeć Agnieszka (1600) 0-1

V runda 24.05.1998

LZS Goniec Żarów – MKSz Hetman Wałbrzych 2-4
Paradowski Stefan (1800) – Panbukczijan Aris (2000) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) – Lelów Andrzej (1800) 0-1
Henik Kazimierz (1000) – Tusk Kazimierz (2070) 0-1
Bieszczad Michał (1600) – Pyrzyński Marian (1800) 1-0
Bieszczad Dominik (1800) – Michalak Władysław (1000) 0-1
Herbeć Agnieszka (1600) +:-

VI runda 4.10.1998

KSz Gambit Świdnica – LZS Goniec Żarów 4,5-1,5
Kowalczuk Wojciech (2160) – Paradowski Stefan (1800) 1-0
Gasek Bogumił (1800) – Zdanowski Adrian (1600) 1-0
Korzekwa Marcin (1800) – Kipczak Jan (1800) 1-0
Jeziorny Grzegorz (1800) – Bieszczad Dominik (1800) 0,5-0,5
Wierzbicki Łukasz (1400) – Bieszczad Michał (1600) 1-0
Kęska Anna (1250) – Herbeć Agnieszka (1600) 0-1

VII runda 11.10.1998

LZS Goniec Żarów – KSz Caissa Złoty Stok 4,5-1,5
Paradowski Stefan (1800) – Wąsik Marek (1800) 1-0
Stec Czesław (1800) – Bania Grzegorz (1600) 0,5-0,5
Zdanowski Adrian (1600) – Górnicka Katarzyna (1600) 1-0
Henik Kazimierz (1000) – Burczak Bartłomiej (1800) 1-0
Bieszczad Dominik (1800) – Słówko Krzysztof (1600) 0,5-0,5
Herbeć Agnieszka (1600) – Chiciak Małgorzata (1400) 0,5-0,5

VIII runda 25.10.1998

LZS Goniec Żarów – TKKF Energetyk I Wałbrzych 1-5
Paradowski Stefan (1800) – Zieliński Zbigniew (2000) 0-1
Stec Czesław (1800) – Wyrwisz Andrzej (1800) 0,5-,5
Henik Kazimierz (1000) – Rejdych Zenon (2000) 0-1
Bieszczad Dominik (1800) – Kowalski Ryszard (1800) 0-1
Bieszczad Michał (1600) – Mikołajczyk Andrzej (1600) 0,5-0,5
Herbeć Agnieszka (1600) – Szczepańska Mirosława (1250) 0-1

IX runda 6.12.1998

TKKF Energetyk II Wałbrzych – LZS Goniec Żarów 2,5-3,5
Rudel Kazimierz (1800) – Dranka Wacław (1800) 1-0
Wójtowicz Stanisław (1800) – Paradowski Stefan (1800) 0,5-0,5
Zborowski Adam (1600) – Kipczak Jan (1800) 1-0
Biernacki Rudolf (1000) – Bieszczad Michał (1600) 0-1
Nawotczyński Zbigniew (1000) – Pałaszewski Jan (1400) 0-1
Walczak Teresa (1000) – Herbeć Agnieszka (1600) 0-1

Dorobek zawodników:

Bieszczad Dominik 2.5 pkt (6 partii)
Bieszczad Michał 2.5 pkt (5) 
Dranka Wacław 0.5 pkt (5) 
Henik Kazimierz 1 pkt (3)
Herbeć Agnieszka 4.5 pkt (8) 
Jęndro Roman 0 pkt (1)
Kipczak Jan 0.5 pkt (5) 
Pałaszewski Jan 1 pkt (3) 
Paradowski Stefan 2.5 pkt (9)
Stec Czesław 1 pkt (2)
Zdanowski Adrian 3.5 pkt (7)