Udany turniej w Jaworzynie Śląskiej

Kolejny dobry występ naszych zawodników. Po udanym występie tydzień temu w Strzegomiu dziś w Jaworzynie Śląskiej nasi zawodnicy zajmowali czołowe lokaty w I Otwartych Mistrzostwach Jaworzyny Śląskiej w Szachach.

W Grupie A wśród seniorów dominacja naszych zawodników, zwyciężył Kamil Gałuszka przed Markiem Szmydem, Czesławem Stecem i Januszem Kilańskim, kolejne miejsca 9 – Mirosław Cygan, 12 – Wiktor Chołody, 14 – Jan Woźny, 19 – Ernest Sojski.

W Grupie B (do 14 lat) wśród dziewcząt zwyciężyła Weronika Komaniecka a 3 miejsce zajęła Angelika Kołodziejczyk. Wśród chłopców 4 – Jakub Komaniecki, 5 – Jan Molecki.

W Grupie C (do 10 lat) wśród dziewcząt 4 miejsce dla Emilii Chrzan, natomiast wśród chłopców 5 miejsce dla Kamila Mierlaka i zdobyta 4 kategoria szachowa.

Wśród najmłodszych Grupa D (do 8 lat) drugie miejsce zajęła Oliwia Reruch a 4 – Maja Borkowska – obie zawodniczki zdobyły 4 kategorię szachową. Wśród chłopców trzecie miejsce zajął Filip Hennig, 9 – Paweł Czermański (zdobyta 4 kategoria).

Wyniki turnieju:
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D