Świetny występ Damiana w Internetowym PP

25 kwietnia rozegrany został 3 turniej z cyklu Internetowego Pucharu Polski. Na starcie stanęło niespełna 1000 zawodników. Po raz kolejny zawodnicy grali 13 rund, tempem 5 min na rozegranie całej partii. Bardzo dobrze w tych realiach odnajdował się Damian Daniel, który po 9 rundach zajmował rewelacyjne 3 miejsce!!! Ostatecznie nasz zawodnik zajął 12 miejsce wyprzedzając kilkudziesięciu zawodników z tytułami międzynarodowymi – w tym mistrzów międzynarodowych i arcymistrzów! Za zajęcie tak wysokiego miejsca Damian zarobił 22 punkty do klasyfikacji generalnej i po 3 turniejach zajmuje obecnie 31 mijesce w generalce. Drugim startującym w tym turnieju naszym zawodnikiem był Artur Adamek, który zakończył zawody na 483 miejscu.