Udany turniej w Jaworzynie Śląskiej

11 września w Jaworzynie Śląskiej rozegrany został I Memoriał Szachowy pamięci Mariana Gabrysiaka. W turnieju, z wieloma miejscami na podium, wystąpiła liczna reprezentacja zawodników naszego klubu.

W najsilniejszej grupie A (zawodnicy powyżej 13 lat) 8 miejsce ogółem (5 w klasyfikacji seniorów) zajął Artur Adamek, 12 – Anna-Maria Michalska (2 m. w kat. dziewcząt do lat 14), 13 – Michał Bieszczad, 16 – Mirosław Cygan, 21 – Angelika Kołodziejczyk (4 m. w klasyfikacji dziewcząt do lat 14), 22 – Weronika Komaniecka (5 m. w klasyfikacji dziewcząt do lat 14), 26 – Jan Molecki (3 m. w klasyfikacji chłopców do lat 14).

W grupie B (zawodnicy w wieku 9-12 lat) w klasyfikacji generalnej oraz juniorów do lat 10 zwyciężył Jan Bednarski, 3 miejsce zajęła Gabriella Gołębczyk (najlepsza juniorka do lat 12), 7 – Paweł Król (3 m. w klasyfikacji juniorów do lat 10), 22 – Jan Kasendra, 24 – Franciszek Stencel.

W najmłodszej grupie C (zawodnicy do lat 8 ) 10 miejsce zajął Antoni Piątek, 14 – Hania Łagoda (3 m. w klasyfikacji dziewcząt do lat 8 ), 15 – Barbara Cnota (4 m. w klasyfikacji dziewcząt do lat 8 ).