Liga Dolnośląska – kończymy na 6 miejscu

Zakończyliśmy rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Dolnego Śląska LIGA DOLNOŚLĄSKA 2022/23. Dwie ostatnie rundy rozegrane zostały w dniach 1-2 kwietnia w Legnicy. Nasza drużyna w ostatnich meczach trafiła na dwa najlepsze zespoły rozgrywek.
W sobotę rozegraliśmy mecz ze zwycięzcą Ligi Dolnośląskiej Polonią Wrocław, która wystawiła w meczu z nami w składzie arcymistrza i dwóch mistrzów międzynarodowych. Ostatecznie przegraliśmy 0,5-4,5. W naszym zespole remis uzyskał Paweł Stankiewicz, który w tym samym dniu wcześniej wygrał w Otwartych Mistrzostwach Żarowa.
W niedzielę przyszło nam rywalizować z wicemistrzem Ligi zespołem Biały Król Wisznia Mała. Po ciekawym spotkaniu pojedynek zakończył się remisem 2,5-2,5. W naszej drużynie zwyciężył Przemysław Borowski, a remis uzyskali: Damian Daniel, Paweł Stankiewicz i Klara Czaplewska.
Tegoroczne rozgrywki Ligi Dolnośląskiej kończymy na 6 miejscu.
Zdjęcie: Marcin Korzekwa