Sukcesy w Otwartych Mistrzostwach Jaworzyny Śląskiej

W sobotę 22 kwietnia w Jaworzynie Śląskiej rozegrane zostały III Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w szachach. Startowała w nich liczna grupa szachistów z naszego klubu odnosząc bardzo dobre wyniki.

W najmłodszej grupie C do lat 9 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła Natalia Buczek, 3 miejsce zajął Jan Grochowina (najlepszy chłopiec), 7 – Kacper Kostrzewa (3 miejsce w kat. chłopców do lat 9), 9 – Hanna Kasendra, 10 – Borys Śladowski, 12 – Antoni Sypko, 13 – Julian Piątek, 15 – Leon Krynicki, 17 – Antoni Kula, 25 – Józef Królikowski, 28 – Agata Buczek (najlepsza zawodniczka do lat 7).

W grupie B do lat 13 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Jan Kasendra, 8 – Gabriella Gołębczyk, 11 – Antoni Piątek (3 miejsce w kat. do lat 11) , 17 – Paweł Król (3 miejsce w kat. 12-13 lat), 19 – Milena Król, 20 – Kaja Dutkiewicz, 23 – Szymon Kostrzewa, 24 – Barbara Cnota, 25 – Franciszek Królikowski, 27 – Stasiu Krynicki, 33 – Norbert Tarka.

W grupie A (OPEN) 24 miejsce zajął Mirosław Cygan a 25 miejsce Martyna Królikowska.