Turniej szachowy na kategorie w Żarowie

W sobotę 17 lutego w Żarowie rozegrany został Turniej kwalifikacyjny na V i VI kategorię szachową. W zawodach przeznaczonych dla dzieci i młodzieży udział wzięło łącznie 35 osób. Zwycięstwo w zawodach odniósł Michał Kopeć z Polanicy Zdrój wyprzedzając na podium dwóch zawodników Gońca Żarów Sebastiana Mazura i Jakuba Komanieckiego. Miejsca pozostałych zawodników z Żarowa: 5 – Adrian Najnigier, 6 – Weronika Komaniecka, 11 – Adrian Stroka, 13 – Angelika Kołodziejczyk, 15 – Kamil Mierlak, 20 – Emilia Chrzan, 25 – Krystian Grzybowski, 28 – Tymoteusz Kuc

W turnieju zdobytych zostało łącznie aż 12 kategorii szachowych, w tym kilka przez osoby z Żarowa. Wśród osób które zdobyły IV kategorię znaleźli się Adrian Najnigier i Weronika Komaniecka, natomiast V kategorię zdobyli: Kamil Mierlak i Emilia Chrzan. Młodym zawodnikom trenującym w naszym klubie serdecznie gratulujemy i życzymy zdobycia kolejnych kategorii.