Zagrali w Akademickich Mistrzostwach Polski

W dniach 18-20 stycznia w Chorzowie rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski z udziałem dwójki zawodników klubu Goniec Żarów. W turnieju mężczyzn 41 miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz 14 w klasyfikacji uczelni technicznych zajął Damian Daniel reprezentujący Politechnikę Wrocławską, natomiast Klara Czaplewska (Uniwersytet Wrocławski) zajęła 20 miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz 9 miejsce w klasyfikacji Uniwersytetów.

Oboje nasi zawodnicy zagrali także w turnieju drużynowym reprezentując swoje uczelnie. Bardzo blisko brązowego medalu był Damian Daniel, którego drużyna Politechniki Wrocławskiej zajęła 4 miejsce tracąc do podium tylko 0,5 małych punktów. Uniwersytet Wrocławski w składzie z Klarą Czaplewską zajął również wysokie 9 miejsce w gronie 41 startujących uczelni.