Sukcesy w Akademickich Mistrzostwach Polski

W dniach 1-3 kwietnia w Chorzowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski, w których brali udział nasi zawodnicy – Kamil Nowak i Damian Daniel. W turnieju indywidualnym Kamil zajął rewelacyjne 21 miejsce, zaś Damian uplasował się na 38 pozycji wśród 264 zawodników! Na medale nasi zawodnicy musieli poczekać do turnieju drużynowego. Politechnika Wrocławska Kamila Nowaka zajęła 6 miejsce i została brązowymi medalistami wśród uczelni technicznych, zaś Uniwersytet Ekonomiczny Damiana Daniela zakończył zawody na 10 miejscu co dało złoty medal wśród uczelni społeczno- przyrodniczych. Ponadto Damian z wynikiem 8 pkt w 9 partiach okazał się najlepszy na 3 szachownicy, za co otrzymał nagrodę indywidualną.

zdjęcia: Fb AMP w szachach