Dobre wyniki na turnieju w Jaworzynie Śląskiej

W miniony weekend (10-11 września) w Jaworzynie Śląskiej odbył się II Memoriał Szachowy Mariana Gabrysiaka, w którym zagrało kilku zawodników z naszego klubu. W zawodach tych Kaja Dutkiewicz zdobyła normę na III kategorię szachową!

W najsilniejszej grupie A (turniej zgłoszony do FIDE) rywalizował Mirosław Cygan, który zajął 12 miejsce.

W grupie B ( juniorzy do lat 12 i ranking PZSzach 1250 lub wyższy) rywalizowało 5 zawodników Gońca: 7 miejsce zajęła Gabriella Gołębczyk (2 miejsce w kat. dziewcząt do lat 12), 9 – Paweł Król, 13 – Antoni Piątek, 16 – Kaja Dutkiewicz (2 miejsce w kat. dziewcząt do lat 10) i 20 – Szymon Kostrzewa.

W grupie C (juniorzy i seniorzy z niższymi rankingami) Franciszek Królikowski zajął 10 miejsce (3 miejsce w kat. juniorów).

W grupie D (juniorzy do lat 8 ) zwyciężył nasz zawodnik Kacper Kostrzewa, na 10 miejscu była Hanna Kasendra (najlepsza juniorka), 14 – Józef Królikowski i 15 – Julian Piątek.