Udany wyjazd do Strzelina

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w XIV Memoriale im. Stanisława Sobolewskiego rozegranym 21 października w Strzelinie. Zawody rozegrane zostały w trzech grupach wiekowych, a kilku reprezentantów Gońca Żarów zajęło miejsce na podium.

W grupie OPEN najwyższe 6 miejsce zajął Damian Daniel, 15 – Oskar Kiszkiel (nagroda za 3 miejsce wśród juniorów), 19 – Przemysław Borowski, 22 – Anna Maria Michalska, 23 – Artur Adamek, 27 – Jan Bednarski, 32 – Aleksander Dulęba, 41 – Wiktoria Komaniecka, 47 – Jakub Komaniecki

W grupie do lat 14 2 miejsce zajął Jan Kasendra, 3 – Paweł Król, 4 – Gabriella Gołębczyk (najlepsza zawodniczka), 9 – Miłosz Zieliński, 14 – Wiktor Kiszkiel, 15 – Szymon Kostrzewa, 16 – Bartosz Rój

W grupie do lat 10 3 miejsce dla Jana Grochowiny, 6 – Mateusz Marchlewicz, 7 – Kacper Kostrzewa, 9 – Antoni Piątek, 11 – Barbara Cnota (3 miejsce wśród dziewcząt), 20 – Wiktor Marchlewicz, 23 – Hanna Kasendra

Miłą niespodzianką dla nas był puchar za zajęcie 2 miejsca w kategorii drużynowej zawodów.